Stmívání - Grafický román

Stmívání - Grafický román

Isabella Swanová se přestěhuje do pochmurného městečka Forks, kde se seznámí s tajemným, přitažlivým Edwardem Cullenem a její život se obrátí vzhůru nohama. Se svou alabastrovou pletí, zlatýma očima, nádherným hlasem a podivuhodnými schopnostmi je Edward Cullen neodolatelný, ale i nevyzpytatelný. Až doposud se mu dařilo tajit, kým doopravdy je, jenže Bella je rozhodnutá jeho temné tajemství odhalit... méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41665/stmivani-komiks-41665.jpg 3.9179

Stmívání - Grafický román (1.)

Twilight: The Graphic Novel (2010)

Komiksy, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont
Více informací...

popeluška
14.10.2016

Obrázky nádherné ......pěkné čtení

Adele02
11.05.2016

Pořád je to kýčovitý... Kresby jsou nádherné, jen je škoda, že všichni vypadají stejně. Kolikrát jsou pasáže hrozně urychlené a člověku, co by nečetl/neviděl Twilight, by tak uniklo spoustu věcí. Za mě tedy spíš 3,5*.

Runo
28.07.2015

Ilustrace jsou naprosto dechberoucí. Tenhle Edward se mi líbí víc, než ten filmový ;) Kniha se mi dobře a rychle četla. Mohlo by to být i delší, některé věci jsou úplně vynechané.

Nikky000
29.06.2015

Tak asi takhle- grafický román jsem si koupila při mé mánii Stmívání a vše o kolo toho, Ano román je hezky ilustrovaný,obálka je perfektní, má nápad a představivost, na druhou stranu- kazí to mou představivost. Chci si sama představovat tyto "obrázky" a nepotřebuji aby to za mně dělal nikdo jiný.Chci se začíst do knížky a ponořit se do příběhu, a nee to mít tento komiks přečtený a prolistovaný za den. Pro mně tedy vcelku zbytečné, a velké plus za ilustraci. :)

stetty
27.06.2015

Tuto knížku jsem přečetla jako první ze všech stmívání. Moc se mi líbí obrázky a jak se dá spojit s 2. dílem. Je to jedna z mích nejoblíbenějších knížek a určitě si ji znovu přečtu.

DenisePartridge
03.05.2015

Přiznám se, že nebýt Čtenářské výzvy 2015, nejspíš by mě vůbec nenapadlo si knihu přečíst. Ale rozhodně nelituju. Četlo se to rychle a nebyly tam žádné zbytečné pasáže. Doporučuji hlavně těm, kteří nemají tolik trpělivosti s klasickou knížkou. :)

marasaj
15.04.2015

Byla jsem celkem zvědavá na tuhle knížku, četlo se to dobře jen mi to přišlo, že v některých částích je to moc uspěchané, klidně by knížka snesla pár stránek navíc, doporučuji

Hoshi
17.03.2015

Nádherně zpracované... Ilustrace od Young Kim jsou úžasné a dodávají celému příběhu ještě větší šmrnc (dle mého Edward vypadá mnohem lépe, než ve filmu... Ale nic proti Robertu Pattinsonovi). Za sebe doporučuji :)

Betnka81
17.02.2015

Tento komiks se mi moc líbil a poskituje jiný pohled na příběh Edwarda a Belly :D

Beni
30.01.2015

Čtenářská výzva 2015 - GRAFICKÝ ROMÁN

Úžasné... grafika Kim je prostě skvělá a spolu s příběhem od Stephenie je výsledkem naprosto dokonalá spojitost... beru to jako rychlý příběh stmívání, když nemám čas na celou knihu :-)

Nikol18
20.01.2015

Krásné zpestřední ságy. Kresby Young Kim jsou okouzlující a dodávají příběhu nádherně nostalgický nádech.

Terry.89
08.01.2015

Styl manga se mi moc líbí, takže jsem se rozhodla knihu si koupit. Kresby jsou nádherné, co se příběhu týče, ni nového se nodozvíte, ale přesto jsem ráda, že mám tento román ve své knihovně. Jen je opravdu škoda, že je rozdělen na dva díly.

Samaret
06.10.2014

jelikož jsem malířka a knihu jsem četla i původní, hodnotím spíš grafické provedení a to se dle mého povedlo na jedničku

Anna 13
02.10.2014

Nádherné kresby! Tato kniha začíná příjezdem Belly do Forks a končí přenádhernou scénou na louce. Kresby jsou opravdu propracované a ukáže Vám to jiného Edwarda, než Vašeho Roberta Pattinsona. Je to prostě dokonalé! Nemohu se dočkat Nového Měsíce!

BubuRybova
25.08.2014

Nádherné kresby od Young Kim, opravdu se mi to moc moc moc líbilo :)
Jen škoda, že je to rozděleno na dva díly:(

A také škoda, že ostatní díly Twilight ságy nejsou takhle zpracované..
Dávám 5 hvězdiček! :)

Domulenka
18.02.2014

překrásně zpracováno, je vtom opravdu cítit ta láska, kterou to společnými silami vtvořily,uzasné :-)

Wendysek
02.02.2014

Ani jsem nečekala, že budou ilustrace pí Kim Young TAK krásné, klobou dolů! :o)

vlkove
20.01.2014

Nádherné ilustrace dokonalé pro fanoušky twilight.

Nikolka001
06.01.2014

Skvělý grafický román! :) Obrázky jsou super! :)

Nuny
18.10.2013

Asi nemám ten správný pohled na grafické zpracování komiksu, ale tohle mi připadalo průměrné. Samozřejmě hodnotit příběh je zbytečné, protože ten je pořád stejně dobrý, jako v knize nebo filmu. Ale grafický román bych nezařadila jako mezi ty více povedené, spíše prostě.. někde mezi.

Lenna75
27.07.2013

TS zpracované takto mile graficky je opravdu pěkné i pro ty, co moc ságu nemusí.

Chris13
22.05.2013

Na tenhle komix jsem narazila čirou náhodou v Mostě. Měli ji asi ze tří stovek zlevněnou na 49 korun. Chtěla jsem si ji koupit uždříve a když jsem ji uviděla v téhle příznivé ceně, tak jsem prostě neodolala..;) Jsem asi v polovině a naprosto jsem si zamilovala ilustrace. Cullenovi jsou v komixu hezčí něž ve filmech. Palec nahoru ;)

YuukiMichiCross
12.05.2013

Já tuto Mangu zbožňuju :) Dokonce bych snad řekla že se mi líbila víc než film :)

Petruše90
06.03.2013

Pro fandy ságy Stmívání úplně ideální, autorka tím vůbec nic nezkazila, ba dokonce tomu dala nový nádech, děj měl rychlý spád a ty kresby... Fakt nádherné :)

Enefersis
30.01.2013

Nádherně zpracováno... přesně tak nějak jsem si to přestavovala, než přišli s filmem (k tomu se radši ani nebudu vyjadřovat).

RoseDawson157
05.08.2012

Stmívání, jedna z mých srdcovek nakreslená v manze. Co jinému tomu dát než 5 hvězdiček. ;)

VeverQa
30.08.2011

Příběh krásný, ale kresba mě nazaujala. Ta Alice vypadá jako kluk. Myslím že normální nekomixové Stmívání je daleko lepší. I když ten nápad - Stmívání jako komix, to jsem ocenila.

TheQuitush

Obdivuji tu kresbu... Dějově se mi Stmívání líbí čím dál, tím méně, ale kresba je prostě krásná...