Šťastné a veselé… 2

Šťastné a veselé… 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42779/bmid_stastne-a-vesele-2-zP0-42779.png 4 62 12

V nových vánočních povídkách píší autoři o mezilidských vztazích, které v době svátků nabývají i nečekanou podobu. Odhalují se utajované city i skrytá tajemství. Přesto nechybí ani humor.

jiri77
24.12.2022 2 z 5

S politováním musím říci ,že tento díl je horší něž předchozí. Povídky se mi vůbec nelíbily, zachránil to jen Jiří Hájíček s povídkou ,,Anděl na půdě''.

Eicherik
01.01.2022 5 z 5

Druhý díl antologie, obsahující "šťastné a veselé" povídky byl opět velmi povedený. Za nejlepší považuji tu s názvem Anděl na půdě, která je o jednom nečekaném setkání dvou žen a o jednom starém tajemství.

bookcase
28.11.2021 4 z 5

Adventní jednohubka k čaji. Potěšil Jiří Hájíček, tarantinovsky pobavila Irena Obermannová.

Jája92
25.09.2020 4 z 5

Kniha obsahuje povětšinou milé vánoční povídky, některé se mi líbili více, některé méně, ale ze všech sála vánoční atmosféra.

esfinge
12.12.2018 4 z 5

Příjemná oddechovka. Milé a čtivé příběhy. Knížka ideální do kabelky.

michaela0810
17.08.2018 2 z 5

Zajímavý pohled v podobě krátkých povídek na vánoční období :-)

LaCoccinelle
19.02.2018 3 z 5

Odpočinkové čtení.

Alaglesia
14.12.2016 2 z 5

Jedna z lepších povídkových sérií. Nejvíce se mi líbila povídka Mám to ve svých rukou a Anděl na půdě.

Zdeňula
25.04.2015 4 z 5

Pěkné čtení.....

NikaV
03.03.2014 3 z 5

Nevím, jestli je chyba ve mně nebo v knize, ale už druhý den po přečtení každé z povídek jsem se jen těžko rozvzpomínávala, o čem byla. A přitom jsem se při četbě dobře bavila :-). No nic, až ji za pár let znovuobjevím v naší knihovně, opět se budu usmívat nad pointami.
Dobrá na cesty.

TerJac
26.06.2013 5 z 5

Soubor těchto povídek mne vždy donutí přemýšlet nad pohnutými lidskými osudy. Ne všechny povídky jsou vždy povedené .... ale vždy je s chutí ráda všechny přečtu :-)

WEIL
14.08.2011

O Vánocích ať napíše kdokoli cokoli, tak není mu vlastně co vytknout. Každý je vidí trochu jinak, a tu jinakost může přetavit do povídky,jak udělali tihle autoři.