Srdcem proti zdi

Srdcem proti zdi https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490663/bmid_srdcem-proti-zdi-4W2-490663.png 4 801 801

Vanessa Mazur ví, že dělá správnou věc. Necítí se špatně proto, že dává výpověď. Svou pozici asistentky, hospodyně a podržtašky předního obránce národního fotbalového týmu vždycky považovala za dočasnou. Teď má svoje plány, a ty už nezahrnují praní extra velkých spodků. Když ji ale Aiden Graves nazývaný Hradba z Winnipegu osobně požádá, aby se vrátila, je v šoku. Dva roky si jí ani nevšiml. Co má teď odpovědět muži, který je zvyklý dostat všechno, co chce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Wall of Winnipeg and Me , 2016

Ralemo
25.05.2022 5 z 5

Opět krásný román od této autorky. Četla jsem všechny knihy a tato pět nezklamala. Od knihy se nešlo odtrhnout!
Zajímavé téma šéfa a podřízené, který nakonec potřeboval zachránit a mladá Van prolomila všechny jeho zdi. Tvrďák Aiden dlouho odolával, ale šikovné Van neodolal.
Zajímavý děj, se spoustou zápletek, rodinných problémů, ale také se zajímavými slovními přestřelkami mezi hlavními hrdiny.
Zajímavé pozadí sportovního klubu. Hodně se mi líbil i Zac.
Nádherný konec se vším všudy, určitě doporučuji. :)

Kešu1981
25.05.2022 4 z 5

No do prčic...Aiden "Hradba z Winnipegu" Graves, defenzivní hráč amerického fotbalu (ha...už teď jsem předpodjatá, páč sem velkej fanda NFL). A jeho osobní asistentka-kuchařka-uklízečka Vanessa Mazur...no a příběh o jejich pomalu vznikajícím přátelství a lásce píše Mariana Zapata takžééé...pecka! To sedlo jak prdel na hrnec :o)
A jen tedy ehm...zkratka pro americkej fotbal je NFL, rozhodně ne LAF! Uf...prej LAF...až mi z toho slzí oči :o)

MarKy95
25.05.2022 5 z 5

Kniha skvělá jako vždy.

dasa9982
24.05.2022 5 z 5

Nejhezčí kniha od Mariany Zapaty! ️Vtipná a krásně čtivá. Moc doporučuji...

lena.o.knihach
24.05.2022 5 z 5

Na čtvrtou knihu od Mariany Zapaty jsem se neskutečně těšila a nezklamala! Za mě se vyrovnala Kultimu, kterého zbožňuju, takže jsem nadmíru spokojená.

Romantická linka byla skvělá a pomalá, takže jsem si skoro trhala vlasy, kdy konečně něco bude… ale dočkala jsem se a nemohlo to být lepší.

Vanessa mi byla od začátku sympatická. Baví ji grafický design, navrhuje loga, bannery, knižní obálky, byla jsem s ní na stejné vlně. Aiden je profesionální sportovec, uzavřený a ze začátku na facku, ale nakonec si mě získal.

Moc bych si chtěla přečíst i příběh vedlejší postavy Zaca. Ten mi hned padnul do oka a určitě bych ho chtěla v hlavní roli.

Srdcem proti zdi můžu s klidem doporučit každé romantické duši. Věřím, že autorčiny fanoušky Hradba z Winnipegu nezklame.

narisa
23.05.2022 5 z 5

Na další knihu od Zapaty jsem se strašně těšila. A nezklamala, ale je pravda, že Kulti a hlavně Lukov byli lepší.
I tak se mi příběh Aidena a Van moc líbil. Aiden byl opravdu takový mlčící medvěd, ale zároveň na něj platilo - "tichá voda břehy mele". Když chtěl tak byl úžasný a věděl, kdy říct ta správná slova. Vanessa byla usměvavá optimistka a skvělá kamarádka. Společného měli více, než si mysleli - třeba to ošklivé dětsví.
Začátek měl zase pomalejší rozjezd a potom se to trochu rozjelo, ale i tak byl příběh tentokrát hodně rozvláčný a interakce mezi Van a Aidnem minimální.
Jinak zde byli opět skvělí přátelé. A jestli jsem to správně pochopila, tak Diana i Zac mají své příběhy. Škoda, že u nás vycházejí knihy od Zapaty jen jednou ročně. Ale vlastně můžu být ráda, že vůbec vycházejí.
Tentokrát jsme se o sportu, který provozoval hlavní hrdina, a na který se tak upínal, skoro nic nedozvěděli.
Také mi vadí český název. Co zase blázní. Stačí jen přeložit originál. Já bych tedy Wall of Winnipeg and Me viděla spíše jako Zeď z Winnipegu a já.
Každopádně knihu doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

Kukicka
23.05.2022 5 z 5

Za me rozhodne jeji nejlepsi kniha. Je to ten typ knihy, ktery se skoro nedal odlozit. Rikala jsem si, musim si jit umyt hlavu a pak, ono to jeste den vydrzi. Musim jit umyt koupelnu a pak, tak to necham az po tom myti hlavy. Vite, ze deti budou kolem seste vzhuru a stejne je jedna hodina rano a vy si reknete, tak jeste jednu kapitolu :-D

Hatshepsut
22.05.2022 4 z 5

Knihy od této autorky jsou poměrně zdlouhavé, ale jsou super oddechovka, na kterou se vždy těším. Příběh velmi uzavřeného Aidena a přátelské Van, mající oba za sebou nelehké dětství, mě bavil až do konce. Příjemnou změnou v této romantice je muž, který není takový ten klasický playboy.

Kanada romance

Mariana Zapata