Spravedlnost v Divine

Spravedlnost v Divine https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85235/mid_spravedlnost-v-divine-Pis-85235.jpg 4 36 11

Camel Club série

Oliver Stone je zpátky! Velkolepá hra o život začíná! Oliver Stone býval kdysi elitním zabijákem. Nyní se svými přáteli, kteří si říkají Camel Club, odkrývá temné zákulisní hry a spiknutí v nejvyšších vládních kruzích. Není divu, že se tak stává cílem, který je třeba zlikvidovat. Aby ochránil své přátele, ukryje se v městečku kdesi ve Virginii. Ale ani tady nenajde klid. Proč tu lidé páchají sebevraždy? A kdo stojí za tajemnými nehodami ve městě? Je město v lesích útočištěm, nebo jen smrtící past?... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Mladá fronta

Divine Justice , 2008

Luigi1
31.01.2023 5 z 5

Opět jsem se nenudil a pěkně jsem si početl

111moni
13.06.2021

Asi není ideální začít číst sérii uprostřed, ale na příběhu to nic nemění. Napínavý, svižný, plný překvapení.Trochu "klika "schovat se někde,kde je průšvih za každým rohem.A tak se z hlavní postavy stane lovna,a to rovnou na dvou frontách.

ANDY28
12.11.2019 5 z 5

výborný napínavý triller, vtipné, skvěle propracované, doporučuji

Toffee
04.11.2018 3 z 5

Po pár letech jsem se vrátila ke Camel Clubu a nezklamala jsem se. I tento díl byl dobrý a napínavý, vůbec nevadilo, že jsem si už nepamatovala, kdo je kdo a co má za sebou. Výborně vykreslená atmosféra malého zapadlého městečka, kde se všichni znají a nemají rádi cizince. No, a ten americký patetismus taky nijak neobtěžoval, k tomuhle typu knížek prostě patří.

moudivlacek
02.05.2018 5 z 5

Tak tento díl byl pro zatím nejvíc plný napětí, hrůz a krutostí. Sice Oliver je zase v nebezpečí, ne sám, a rozhodně velmi dlouhou dobu. Každopádně - zde pro mne velká změna - vždy je v čele Oliver, nyní ze strachu neublížit přátelům prchá. Ti pochopí, v jakém je nebezpečí - a ... Chceš, nechceš Olivere, jdeme ti naproti na pomoc - to je hlavní myšlenka jeho přátel z klubu, ke kterému se nakonec přidají i další známí a jeden neznámý, byť jeho idea byla původně zcela jiná.
Rozhodně doporučuji.

zoew
05.06.2017 5 z 5

Bezva čtení, sice jsem romány s podobnou tématikou už četla, ale přesto jsem se nenudila.

šipek
01.02.2017 5 z 5

Tak můj oblíbený autor opět nezklamal. Tato série této partičky lidí pod názvem Camel Club nemá chybu. Taková to kniha se špatně odkládá a potom se druhý den špatně vstává :-).

Ladinek
04.10.2014 4 z 5

Nevím proč, ale nějak jsem měl chvílemi pocit, že se Oliver Stone proměnil v Jacka Reachera. Divine trochu připomíná Margrave z románu Jatka Lee Childa. Ať tak či tak, je to dobrá zábava.

Roob
15.04.2014 4 z 5

vždy se budu na další příbeh Camel clubu těšit..

witko
22.10.2013 4 z 5

Další skvělý příběh. Oliver má prostě "kliku" na místo, kde se chce schovat před nalezením. Dobře odvedená práce od Davida. Těším se na další knihu tohoto autora, jenž si získal mou pozornost.

čef
30.11.2011 5 z 5

Dobře napsané, napínavé. Musím si přečíst předchozí epizody.

David Baldacci
americká, 1960