Bludná sdělení

Bludná sdělení https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247430/bmid_bludna-sdeleni-UY2-247430.jpg 3 164 54

Spilling CID série

< 9. díl

Nicki Clementsová trčí v zácpě, když vtom spatří obličej, o kterém doufala, že už ho nikdy neuvidí. Je to rozhodně on, stejný policista, a zastavuje všechny vozy na Elmhirst Road. Nicki v panice otočí auto do protisměru a ujede. Nebo si to alespoň myslí... Následující den je předvedena k výslechu v souvislosti s vraždou kontroverzního novináře Damona Blundyho. Nicki se s ním nikdy nesetkala a nedokáže odpovědět na žádnou z otázek, které jí detektivové kladou. Netuší, proč vrah použil nůž tak neobvyklým způsobem, ani neví, co znamená nápis „Není o nic míň mrtvý“ v pracovně zavražděného. Taky však nedokáže vysvětlit, proč byla tak blízko místa činu. A především proč se snažila Elmhirst Road vyhnout. Kdyby totiž odhalila tajemství, které v sobě nosí, mohlo by jí to zničit život...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Telling Error , 2014

EleanorJane
03.04.2018 3 z 5

Lži vás mohou stahovat níž a níž. Do poslední chvíle jsem vůbec netušila kdo. (to se mi v poslední době moc často nestává) Kniha je docela čtivá a ukáže vám, kam až to může zajít, když lžete téměř všem, všude a o všem.

LenkaH.
25.03.2018 1 z 5

Dlouho jsem se nemohla do knihy začíst. Konec trošku nuda. Čekala jsem větší vzrůšo a napětí.

astina
22.01.2018 odpad!

nemohla jsem se vůbec začíst, opravdu jsem se nutila knihu vůbec dočíst

škwor
21.11.2017 5 z 5

No, byli tam trošku psychopati, co si budeme povídat... Hlavní hrdinka mi byla hodně nesympatická...Ale přesto to ve mně dokázalo udržet napětí a líbilo se mi to :))

Jančislava
21.10.2017

Nemohla jsem se začíst, nehodnotím.

hruskovalucie93
06.08.2017 odpad!

Prvních pár stránek a já poradně nevím, o čem kniha je.. Vůbec se mi dobře nečte, odkládám :(

Carol96
10.07.2017 3 z 5

Knihu jsem přečetla za pár dní. Děj byl velice zajímavý a do poslední chvíle jsem neměla tušení, kdo je vrah.

Jinak je kniha napsána svižným tempem, takže se čte velice dobře.

Pro mě velké překvapení!

DajaF
05.07.2017

Bohužel nedočteno, trápila jsem se s ní měsíc a skončila jsem na straně 100... Knížek je příliš mnoho, abych se trápila s nějakou, která mě vůbec nebaví.

Zoy
12.06.2017 4 z 5

Vzhledem ke komentářům, které jsou níže, jsem nečekala od knihy žádný zázrak. O to více mě překvapila, protože se mi líbila

šipek
29.05.2017 4 z 5

Ta tato kniha má zde na databázi knih horší hodnocení, tak se mi do ní moc nechtělo. Mě se nakonec kniha líbila a byl jsem spokojený. Sice to nemá strhující děj ale kniha nutí čtenáře dost přemýšlet. V knize se pohybuje dost postav a o to je čtení náročnější.

asam
12.02.2017 1 z 5

Bohužel. Nedočetla jsem.

mirunda
24.01.2017 1 z 5

Knihu jsem dočetla s velkým sebezapřením. Postavy se mi motaly, nevěděla jsem kdo je kdo a navíc mi na sebe ani nenavazovaly kapitoly. Přeskakování z jednoho na druhé. Ale zvědavost na konec zvítězila a já chtěla vědět kdo byl vrah.

vlasta12
07.12.2016

Mě kniha nebavila. Až do 110 strany jsem nevěděla o čem čtu. Je tam moc postav, které se mi neustále pletly. Nakonec jsem si řekla, že je škoda trávit čas nad knížkou, která mě vůbec nenadchla. Přečetla jsem si jen konec a ten je taky hrozný.

Michaela91
18.07.2016 3 z 5

Půl roku mi trvalo, než jsem se dokopala k tomu abych knihu dočetla. Nebavila mě, nedokázala jsem se začíst. Konec už byl lepší ale žádnou stopu ve mě kniha nezanechala. Myslím, že na ni brzo zapomenu.

NikaMirka
18.05.2016 5 z 5

Je pravda, ze kniha je ze zacatku trochu "komplikovana". Vubec jsem nevedela co si myslet, hlavne o tech literarnich vsuvkach zabiteho. Presto ma pribeh neco, co me drzelo a nepustilo od cteni. Nevim zda to je styl jakym autorka odkryva tajemstvi hlavnich hrdinu, nebo jakym odkryva a serviruje informace k rozuzleni cele zapletky, ale vzdy me nejaky slovem, vetou nebo odstavcem donutila otocit dalsi list, precist dalsi stranu i kapitolu. Neni to strhujici dej, kterym by kniha oplyvala, nybrz uzasne propracovana psychologie postav. Myslim, ze slovo psychothriller k teto knize patri pravem.

Jia
18.04.2016 2 z 5

Nuda, zklamání a ztráta času.

Pajina68
30.03.2016 2 z 5

Kniha mne zklamala. Čekala jsem lepší děj.

hats
25.03.2016 2 z 5

Joooj! Po prvých 100 stranách som chcela knihu šmariť do kúta. Zbytočne prešpekulované... Zbytočne veľa postáv... Guláš. Pár skvelých momentov. Škoda.

Acquenta
21.03.2016 3 z 5

Neoslovila mě...

BlankaTr
20.03.2016 5 z 5

Bohužel mě kniha nijak zvlášť neohromila :( ...