Sľub

Sľub https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114222/slub-114222.jpg 4 206 61

Dve priateľky. Alica, veterinárka, je šťastne vydatá, má dve deti a prácu, ktorá ju teší. Iveta, novinárka, je slobodná a bezdetná. Miluje svoju prácu, domček na kraji Bratislavy, výlety po Malých Karpatoch. K svojmu šťastiu chlapa ani dieťa nepotrebuje, ako s obľubou vravieva. Dve šťastné ženy. Cesty osudu sú však nevyspytateľné...

Lka
17.03.2021 5 z 5

Další skvělý příběh autorky, i když trochu předvídatelný. Četlo se to moc hezky. I slza ukápla.

starenapanena
05.03.2021 5 z 5

Mám ráda knížky paní spisovatelky. Moc dobře se čtou a jsou príma společnicí. Člověk se odreaguje a zapomene na útrapy světa.

Hanuja
24.02.2021 4 z 5

První má knížka od této autorky. Je hodně oddychová, od druhé půlky jsem věděla jak asi příběh dopadne. Myslím, že ve skutečném životě, taková tragédie neproběhne takhle hladce. Ale za přečtení knížka stojí a za nějakou dobu si přečtu další příběh od této spisovatelky.

Leniiis
07.02.2021 5 z 5

Já mám tuto autorku ráda a i kdy její knížky nejsou žádný náročný čtení, tak jednou za čas si ji ráda přečtu.
Ale proč tak smutný příběh??!!.. Zamávalo to se mnou.. Ale je dobrá. Ty knížky prostě mají spád a já jsem ji přečetla za 24 hodin.. Takže za mě na jedničku..

kika 13
01.02.2021 5 z 5

Člověk si myslí,že něco by nidy nezvládl.Až okolnosti ho donutí jednat a udělat něco jinak prostě proto,že tak je to pro mě ok.

LeSk
10.01.2021 4 z 5

Oddychová kniha se smutným příběhem. Četlo se rychle, hlavní hrdinku obdivuji. Doporučuji.

1alena1
09.01.2021 3 z 5

Červená knihovna, předvídatelný příběh, ale nelze knize upřít čtivost.

Danago
01.12.2020 4 z 5

Knížka se moc dobře četla. Román pro ženy, ale nic sladkého.

Jurfinka
02.11.2020 5 z 5

Moc pěkná knížka....

MiliKry
21.10.2020 4 z 5

Mám ráda knížky od téhle spisovatelky. Knížka slib byla hezká, trošku smutná, ale bylo to ze života.

knihovniceS
27.09.2020 4 z 5

Dočetla jsem jednohubku nabitou emocemi. Smutný příběh dvou přítelkyň a jedné tragédie, která zamává osudem několika lidem. S dodržením slibu Iva nemá problém, ale její blízcí ji nechápou …
Poutavě napsaný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Táňa Keleová-Vasilková nezklamala, její knihy mám ráda – doporučuji.

Nonča
20.09.2020 3 z 5

Četla se velice dobře, oddechovka.

Mateo67
19.09.2020 4 z 5

Srovnávat tyto knihy s knihami jiných žánrů by znamenalo dost nízké hodnocení. Ale ve srovnání s dalšími knihami autorky tato patří určitě k těm povedenějším. Myslím, že hlavně díky postavě Ivy, která se povedla, protože působila mnohem víc reálněji než je u autorky běžné. Proto téměř čtyři*.

Pechule
07.09.2020 4 z 5

Další jednohubka od Vasilkové, na dovolenou úplně super, a že nesouhlasí realita s dějem? To mně nevadí, zapochybuju, ale nezatěžuju se tím, vždyť to není odborná literatura :-)

kneslova
06.09.2020 4 z 5

Dobře se to četlo, ano úplně podle reality ohledně sociálky to nebylo, ale velmi příjemné čtení

Kerberos
26.08.2020 4 z 5

Smutný příběh dvou kamarádek,tragedie,která změní život .Iveta,která plní slib se setká s nepochopením partnera i vlastní rodiny.Všichni byli zvyklí jen brát a nechtějí pochopit,že se bude starat i o někoho jiného.

allebra
20.08.2020 5 z 5

Bylo to mé první setkání s autorkou a určitě nezůstane posledním, protože styl psaní se mi moc líbil. Příběh byl sice poměrně předvídatelný, ale konec naštěstí dopadl jinak, než jsem předpokládala, takže jsem spokojená.

Janaves
19.08.2020 5 z 5

Kniha nezklamala, smutný,ale krásně napsaný příběh s dobrým koncem.

Ála1968
10.08.2020 3 z 5

Ano,bylo to hezké,jako všechny knihy od této spisovatelky,ale.....Hned na začátku bylo jasné,jaký slib to bude a co se stane.Mrzí mě,že vždy musí jít o nějakou velkou tragédii.

weberda
09.08.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem v knihovně našla tuto knihu a opět nezklamala, odpočinková četba na prázdniny .

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky