Vrahyňa proti Pánovi pirátov

Vrahyňa proti Pánovi pirátov

Exkluzívna novela k sérii Trón zo skla, ktorá odhaľuje zaujímavé epizódy z tajnej minulosti Celaeny Sardothien, hrdinky šesťdielnej série Trón zo skla. Dva roky pred dejom románu Trón zo skla sa Celaena Sardothien ocitá na netypickej misii. Šéf Cechu vrahov Arobynn ju vyslal za Pánom pirátov vybrať dlh, čo im vyrúbili za nepokoje v hlavnom mes...celý text

Dva roky pred dejom románu Trón zo skla sa Celaena Sardothien ocitá na netypickej misii. Šéf Cechu vrahov Arobynn ju vyslal za Pánom pirátov vybrať dlh, čo im vyrúbili za nepokoje v hlavnom meste. Až na mieste sa dozvedá, že dlh nebude Pán pirátov splácať mincami, ale otrokmi. Pred mladou Celaenou stojí ťažké rozhodnutie – uposlúchnuť príkaz svojho mecenáša, alebo riskovať vlastný život a spraviť to, čo je podľa nej správne.

Súčasťou slovenského vydania je aj špeciálna novela Vrahyňa a liečiteľka: Celaena musí v neútulnom hostinci v meste Innishi prežiť už len jednu noc, aby pokračovala na ceste do púšte, ktorá môže zmeniť osud prekliatej krajiny naveky… No v jeden večer sa v živote nájobávanejšej vrahyne dokáže zomlieť všeličo, a ak sa do toho zapletie liečiteľka so zabudnutou mágiou v krvi… dôsledky môžu byť nedozerné. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286434/vrahyna-proti-panovi-piratov-nbd-286434.jpg 4.320

Skleněný trůn - novely (1.)

The Assassin and the Pirate Lord (2012)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Slovart (SK)
Více informací...

anonym02
29.12.2016

Kniha je skvělá.
Četla jsem ji v angličtině, protože už jsem to nemohla vydržet a je prostě skvěla.
Už se těším až vyjdou všechny díly v češtině .

mandrawer
28.12.2016odpad!

Trón zo skla a piráti z Karibiku - taká somárica.

ewi
08.06.2016

poviedky z minulosti Celaeny- najomnej vrahyne ....kvalitou nedosahuju uroven serie Skleneny tron,, no su ctive, dej ma spad, trochu ma moj vkus "detske " s jednoduchym jazykom, no Celaena sa nezaprie a Sam je tiez sympatak ;)

vterinka
02.04.2016

Skvělá novela k sérii Skleněný trůn, která poodhaluje minulost Celaeny. Komu nevadí slovenština, rozhodně doporučuji si novelu přečíst! :-)