Seznam skandálních snů

Seznam skandálních snů https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202887/seznam-skandalnich-snu-202887.jpg 5 338 338

Láska podle čísel série

První kniha ze série historických romancí nové autorky. Žádná skutečná dáma nekouří doutníky, nejezdí obkročmo, nestřílí z pistole a nepije skotskou. Lady Calpurnia Hartwellová ta pravidla dodržovala celý svůj život. Poslušnost a vychování z ní udělaly v osmadvaceti letech starou pannu. Ale když se zasnoubí její mladší sestra, má toho Callie právě tak dost. Sepíše seznam tajných snů, kterými by se dáma chlubit nemohla, a ihned si začne plnit první z nich: políbit markýze Ralstona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Nine Rules to Break When Romancing a Rake , 2010

Majulinek
29.10.2012 4 z 5

Mohu jen souhlasit, tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Velmi napínavé čtení. Nemůžu se dočkat pokračování!

janna001
07.07.2012 5 z 5

Úplně úžasná , přečetla jsem ji jedním dechem. Moc se mi líbila ,už se těším na pokračování. Doufám,že to nebude dlouho trvat.

LibraryGirl
28.05.2012 5 z 5

Nádherné! Skandální:-)! Už se teším na další díly o Nickovi a Julianě. Myslím, že se kniha stala jednou z mých nejoblíbenějších historických romancí. Ze začátku jsem se sice nemohla začíst, ale pak se to rozjelo tak, že jsem byla zklamaná, že už jsem na poslední stránce.

zoja
23.05.2012 4 z 5

Pěkné, oddychové a chvílemi i vtipné čtení. Dávám 4 hvězdičky (jednu si nechávám do rezervy na další díly). Oba hrdinové velice sympatičtí, i ostatní, kterých se budou týkat další série. Už se na ně těším.

modranka
23.05.2012 5 z 5

Jedna z vydarených romancí, ja ju radím vyššie než príbehy od Kleypas. Výborne napísaná, síce s mierne neoriginálnou zápletkou, no v tomto prípade sa to dá prepáčiť. Konečne príbeh, kde hlavná hrdinka je trochu baculatá, všedná a nenápadná. Dialógy sú inteligentné. Je to prvá časť série. Už sa teším na nasledujúce, ktoré sú o druhom z bratov dvojčiat a tretia časť je o nevlastnej sestre Juliene Fiori. Pochválila by som aj preklad. Obálku by som si vedela predstaviť krajšiu.