Zvrhlý král

Zvrhlý král
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495899/bmid_zvrhly-kral-HCf-495899.jpg 4 710 710

Royal Elite série

Mám jednoduchý plán. Dokončit školu Royal Elite a dostat se na vysněnou univerzitu. Stačí ale jediný pohled od krále školy a celý můj plán shoří na popel. Jediný pohled a zadusí mě. Jediný pohled a vynese můj rozsudek smrti. Jeho první slova promění můj život v nenapravitelný chaos. „Zničím tě.“ Všechno na Aidenu Kingovi je černé. Černá mysl. Černé srdce. Černá duše. Měla jsem držet jazyk za zuby a přetrpět čas, který mi ještě zbýval. Nemlčela jsem. Udělala jsem neodvolatelnou chybu, provokovala jsem krále na jeho trůně. Ďábla v jeho pekle. A nyní za to zaplatím. Je nebezpečné, když vás Aiden King nenávidí. Ale když po vás touží, je to smrtelné. Zvrhlý král je romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. V Aidenovi žádného hrdinu NENAJDETE. Pokud však toužíte po padouchovi, tak s chutí do toho a vítejte ve světě zvrhlého krále. Tato kniha je součástí trilogie, nejedná se o samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Deviant King , 2019

Janiss_89
17.01.2023 5 z 5

Wow, to to nejlíp vystihuje. Násilné, kruté, napínavé, zvrhlé až zvrácené, tajemné..konečně něco nového z této literární sekce. Žádná romantická slaďárna.

Leniii
15.01.2023 5 z 5

Noo, tak tohle bylo něco. Mám ráda tenhle typ knížek. Nutně potřebuju další díl!

rampapa
15.01.2023 5 z 5

Tak tohle byla bomba. Moc úžasná knížka. Zamilovala jsem si hnedka tuhle sérii a NUTNĚ potřebuju další díl.

Miška935
14.01.2023 5 z 5

Naprosto skvěle napsána kniha. Ale ty vado takový konec????? Honem at už vyjde druhy díl :)

hana1039
11.01.2023 3 z 5

No, temné romány můžu, zvláště od Amo Jones,ani tohle by nebylo tak špatné,kdyby mě Elsa tak nerozčilovala tím svým,, proč víc nebojuju, proč se podávám, proč, proč proč,, zbytečně zdlouhavé co by kdyby...jinak trochu předvídatelné,co za chováním Aidena asi stojí...dala bych 3,5 * , samozřejmě zvědavost je velká,tak potřebuji další díly...

Leído
07.01.2023 3 z 5

To, že mi v knihách zvrhlé charaktery nevadí, a dokonce je mám ráda, jsem zjistila u mnoha knih, nejčastěji od L.J. Shen nebo Kinga Litkowiec. Takže jsem cílová skupina. Něco málo mi tam ale vadilo nebo chybělo. Wow, v které jsem po přečtení anotace doufala, se nedostavilo. Přesto se mi kniha líbila, četla se dobře. Aidenovi jsem taky úplně nevěřila, udržoval mě ve střehu. Bavila mě ta tajemství, to jak jsem v hlavě spekulovala, co za tím je. Do dalšího dílu určitě půjdu a doufám, že bude o chlup lepší. Hodnotím 3,5 *

Riley11
06.01.2023

Naprosto souhlasím s komentářem od Behunka. Kniha je divná, vím že autorka uvadí, že to není pro všechny, myslím, že zvládnu hodně, ale tohle byla neskutečná slátanina. Ani jedna hlavní postava mi není sympatická, dokonce naopak. Aiden je psychopat a Elsa je zvláštní.

TerryDee
06.01.2023 5 z 5

Souhlasím s autorkou, že tahle kniha není pro všechny. Jestli nejste zvyklí na dark bully romance, tak tohle asi nebude příběh úplně pro Vás.

Elsa se snaží bez úhony dokončit střední školu a dostat se na vysněný Cambridge. Tento fakt ji stěžuje Aiden King, takzvaný král školy, který jí první její den oznámil, že ji zničí. A tímto začíná jejich příběh.

Je to plné šikany, ponižování, zastrašování, vyhrožování, provokování a žhavosti, ale i několik tajemství. I když by Vás tyto jmenované měly děsit, tak vy to milujete a chcete to číst dál. Je to svým způsobem návykové. Zajímavá Vás, kam až povede to, co mají mezi sebou Elsa a Aiden. Protože i vy to cítíte. Tu hmatatelnou chemii, která každou chvíli hodlá vybouchnout a všechny sežehnout.

Po šokující závěru nutně potřebuji další díl. Protože tohle byl fakt mazec!

Pokud Vás tyto varovné signály neodradily, tak Vám tuhle knihu doporučuji. Ve svém žánru, což je dark bully romance, je v horních příčkách.

behunka
05.01.2023 1 z 5

(SPOILER) Kniha je divná. Chce se mi napsat že další díl číst nebudu....ale. Ale co mi asi zbývá?? Je tam tolik tajemství a záhad že budu muset. Spousta otázek.. Co se Elza dozví až jí bude 18 ?? Co Kim a Xander?? Co ví Kim o minulosti Aidena?? Jak jsou Elsy a Aidena minulosti spojené?? Bože, taková slátanina, neustále jsem musela protáčet oči a přitom už se "těším" - to je silné slovo, jen prostě chci vědět jak to dopadne, na další díl.
Co mě totálně štvalo je jak se všichni povahově změnili. Z vyvrhelek najednou oblíbenkyně, z machrů co je šikanovali...celkem fajn kluci :o(

MAU256
02.01.2023 5 z 5

To bylo syrové, tajemné, manipulativní a strašně dobře čtivé. I když s takovýmto manipulativním typem bych já nechtěla mít nic společného, oni se k sobě hodí. A když už si myslíte, že vše bude super, tak bože, kde je další díl. Takhle ukončit knihu, to je snad zločin :-) !!!

Miliamka
02.01.2023 5 z 5

Jak už tu několikrát zaznělo - King je ujetý, manipulativní, majetnický sociopat, který by rozhodně neměl být brán jako norma ideálního knižního hrdiny. Ale neuvěřitelně dobře se o něm čte. Začátek byl pro mě trochu rozvleklý, ale pak se to správně rozjelo. Tajemství a podezření dýchá snad z každé kapitoly a přidává knize neotřelost. Určitě si přečtu i další díly, mám spoustu otázek, tak snad přijdou odpovědi.

Jita160
01.01.2023 5 z 5

Hrubý, tvrdý ,zvrhlý, temný a nenormální příběh o "Králi,, který chtěl nejdříve zničit a pak si přivlastnit co je jeho.
Čtivá a záhadná knížka plná tajemství z dětství ,která vám nedá spát dokud ji celou nedočtete.
Více se toho ani nedá napsat, protože vše nám objasní až pokračování.
A takové konce?.... Proboha paní spisovatelko to nám nedělejte jsem napnutá jak kšandy a už se moc těším až si přečtu a Ocelovou princeznu.

Knihy_nad_zlato
31.12.2022 4 z 5

Překvapilo mě, jak moc se mi to nakonec líbilo.
Hlavní postavy mi docela sedly. Ale jak to tak u mě bývá, víc jsem si oblíbila ty vedlejší. Jakože Ronan a Xander jsou nejvíc nejlepší. A hrozně se těším na jejich příběhy, jejich díly.
Musím ale říct, že mi výjimečně nevadí, že jsou první tři díly o jednom páru, obvykle mám totiž ráda, když je vždy, co díl to pár.
A ten konec? Jakože, kdy bude druhej díl?

moma08
30.12.2022 5 z 5

Tohle jsem přečetla během pár hodin, jelikož to nešlo odložit a udělala jsem velkou chybu, měla jsem počkat na další díl, protože ten konec??
Určitě to byla trošku temnější romance, ale ve finále mi to tak strašně nepřišlo, protože jsem četla příběhy s většími blbci, kteří šikanovali i hůře svojí budoucí partnerku. To ale neznamená, že se mi chování od Aidena líbilo, to vůbec.
Jen mě trošku mrzí, že u nás nevyšel díl o Astrid a Levim.
Tak a teď jen počkat několik měsíců na další pokračování.

Damonka12
24.12.2022 4 z 5

Kniha, která je opravdu trochu zvrhlá. Hlavní hrdina je opravdu bad boy, ale číst o něm mi ani tolik nevadilo, bylo jasné, že je to jen kniha a že v realitě by to nebylo dobré. A ten konec, jako co? musím vědět, co bylo dál.

syky245
20.12.2022 5 z 5

Tak tohle bylo jedním slovem Boží. Na začátku jsem si sice říkala co to je. Název knížky souhlasí s obsahem. Konec nutí čtenáře počkat si na další díl

badliar_id
17.12.2022 3 z 5

3.5/5*
Tohle byla tedy jízda. Četlo se mi to dobře a rychle, což jsem tedy nečekala.
Rina nás hned na začátku upozornila, že se jedná o dark romanci a hlavní hrdina není žádný princ, který by zachránil spící princeznu, ale spíše by jí uvrhl do ještě většího spánku.
Na bad boye jsem zvyklá, každopádně Aiden mi hrozně lezl na nervy. Občas byl vážně pozorný a laskavý (asi tak jen dvě nebo tři kapitoly), ale jinak jsem měla chuť mu vrazit. Ta jeho posedlost Elsou byla fakt něco.
Elsa byla velice sympatická a snadno jsem si jí oblíbila. Občas jsem jí tedy nerozuměla, ale jinak si myslím, že je to fajn postava. Uvidíme jak se ukáže v dalších dílech.. Nejvíce mě zajímala Elsina minulost a co se jí vlastně stalo. To mě taky hodně drželo při čtení.
A taky vedlejší postavy!! Hned jsem si oblíbila Ronana a Cola. A extrémně mě zajímá příběh Xandera a Kim!!
Elsino kamarádství s kluky bylo fakt pěkný!! Sice to pořád kazil Aiden, ale každou scénku, kterou s nimi měla jsem si hned označila.
O konci ani nemluvím, protože PANE BOŽE!! Nutně potřebuju další díl.. Jsem vážně zvědavá, jak se to všechno bude vyvíjet a co se dozvíme nového..
Nebylo to nic extra (aspoň tedy ten první díl), ale bavilo mě to a konec mě rozhodně nalákal na druhý díl..

Shanib
15.12.2022 4 z 5

Vezmu stranou to, že tohle by v normálním životě opravdu nefungovalo. Ani jeden z hlavních hrdinů není tak úplně v pořádku a takhle vztah určitě vypadat nemá. Nicméně je to pouze fiktivní příběh a kdyby byli Aiden nebo Elsa "normální", tak by to asi moc lidí nečetlo.
Příběh mě bavil. Děj plynul v postatě sám a čekám na další vývoj mezi ústřední dvojicí. Akorát tak trochu zjišťuju, že mě červená knihovna vyhovuje číst spíš v angličtině. Některé české výrazy mě zkrátka tahají za uši.

TVer
13.12.2022 2 z 5

Kniha se mi moc nelíbila.

Jasně, má to být drsné a ne klasická romance a to je ok, ale Aiden je totální psychopat, který by se měl léčit. Pokud se toto někomu líbí, tak fakt nevím. Má to veškeré znaky klasického toxického vztahu, kdy on žárlí tak, že chce zabít každého, kdo by sa na ni jenom podíval a chce s ní trávit veškerý čas a izolovat jí. Následně ji nějak ublíží, protože "ona nedodržela pravidla", které si on vymyslel před 5 sekundami a zůstali pouze v jeho hlavě.

Zráoveň mě udivuje, jak Else nedochází některé věci. Ani ji nenapadne, že by před ní strýc s tetou chtěli něco skrýt i když je to z jejich chování naprosto očividné. Zároveň si nemyslím, že kdyby si jednou za čas dala cheesebruger, tak by v tom momentě padla na zem mrtvá. Připadá mi pouze, že jí její teta chce mít neustále a ve všem pod kontrolou. I když je těte a strýci vděčná, co chápu, tak mi nepřijde v pořádku, že ji nechávají tak dlouho a často samotnou, zvlášť když pracují v jedné společnosti. To nemůže jeden zůstat pracovat přes noc, když už je to potřeba a druhý jít domů a trávit čas s Elsou? Zvlášť, když se o ní tak strašně bojí, že ji nedovolí ani sníst normální cestoviny a v momentě, když jim řekne, že měla noční můry, tak dostanou pomaly infakrt? Takže celá jejich péče mi tam trochu nesedí.

Dále Elsa tvrdí, že Aidena viděla poprvé první den školy, i když si prvních 8 let svého života nepamatuje. Je si naprosto jistá, že se dřív nepotkali. Jak si může být jistá, když si skoro polovinu svého života nepamatuje?? Poslední věc, která mě vytáčela bylo, jak si pořád říkala, že jeji noční můry přece nemůžou být skutečné. Opět, prvních 8 let svého života si nepamatuje, tak jak může vědět jestli jsou to vzpomínky nebo ne.

Další věc je, že "překonává" své strachy tím, že má s Aidenem sex na všech místech, co ji děsí.... vážně?

Něco zajímavého se stalo alespoň na konci, ale nemyslím si, že budu číst další knihu, zas tak mě to nezajímá. Celkově mi kniha moc nesadla a spíš jsem protáčela oči nad chováním jednotlivých postav než žeby mě to bavilo.

Blanka29
12.12.2022 4 z 5

Na zacatku knihy autorka varuje, ze se nejedna o klasickou lovestory. Takze jsem vedela, do ceho jdu, ale i tak se mi spatne ctou knihy o sikane. Musim priznat, ze jsem do pulky knihy mela pocit, ze ji nedoctu a Elsu jsem "premlouvala" aby utekla a uz se nevratila. Ale precetla jsem ji a tesim se na pokracovani :)

sex šikana střední škola

Rina Kent