Nevinná navždy

Nevinná navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303756/bmid_nevinna-navzdy-oZC-303756.jpg 4 430 66

Rosemary Beach série

< 3. díl

Rush slíbil Blaire, že ji nikdy neopustí. Ale slib se pro něj stane těžkou zkouškou… Rush musí volit mezi svou rodinou a láskou k Blaire, přitom nechce ani jedno ztratit. Jak to ale udělat? Blaire zase nechce opustit svoji pohádkovou představu o láskyplném vztahu s Rushem. To už ale dávno není pravda, oba se navzájem zraňují a Blaire už nemůže zastírat, že téměř nic není v pořádku. Dovedou svůj vztah udržet, aniž by každý z nich neztratil příliš?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Forever Too Far , 2013

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

Serie stala za to abych si den po precteni bezela jeste pro dalsi dva dily.... Melo to dej... Lidi mi sedeli ale Nan bych uz asi tahla za vlasy ven ze dveri... Nechapu ze Blaire byla porad tak klidna.... Serii doporucuji ;)

Ewik
09.03.2017 4 z 5

Nedělám si iluze, že u nás vyjde celá ta rozsáhlá, 14ti dílná série. Je to docela škoda, protože všechny linie vedlejších postav jsou nyní otevřené a nechávají velký prostor pro fantazii. Ráda bych se blíže seznámila i s ostatními postavami.

Celkově se mi tento díl líbil. Velmi jemné a vesměs nekomplikované zakončení příběhu Rushe a Blair. Měla bych však jednu připomínku a to tu, že je to zbytečně rozkouskované do mnoha dílů. Vůbec by nevadilo, kdyby byly ty knihy o něco silnější a série tím pádem kratší. Byla by možná větší šance, že u nás taky vyjde.

Taky jsem moc zvědavá, jestli vyjde novela o Nateovi. Bylo by to vážně super!

Katka313
06.03.2017 4 z 5

Chtěla jsem se zeptat o jaký další díl, kde bude zakončení R a B se jedná? Jestli máte na mysli Rush too far tak to je první díl z pohledu Rushe. Další dva díly by měly být o Delle a Woodsovi, sice jsou tam zmínky o R a B a její životních událostech ale jen okrajově.
Naprosto souhlasím že dva díly by bohaté stačily a že tenhle už ani nemusel být. Ale i tak se mi líbil.
Taky čekám jestli série bude pokračovat nebo tímhle dílem ji ukončí, ale ráda bych se dočkala v češtině dílu o Trippovi a Bethy. Četla jsem ji angličtině a hrozně bych si ji chtela přečetla i v češtině neboť je to moje nejoblíbenější kniha celé série. Ale je to až 9. kniha série tak kdoví.

Samira
05.03.2017 4 z 5

Chtěla bych napsat zakončení krásné série, ale nebyla by to tak docela pravda, neboť tato série je opravdu hodně rozsáhlá, skoro jako to malebné pobřeží z příběhu. V Americe prozatím čítá 13 dílů plus několik novel. Zakončení příběhu Rushe a Blaire, by mělo být až v díle příštím, kdy se dočkáme jeho pohledu na příběh a pak by měly následovat osudy dalších postav. Jednotlivé hodně zajímavé budoucí linie již byly otevřeny v této knize.
Mě osobně už minimálně pocitově uzavření a usazení této moc pěkné dvojice přinesl tento povedený díl a dál bych jejich příběh nekomplikovala. Ale dá se vnímat jako doplnění. Další linie a jiné postavy by mě, ale zajímaly opravdu hodně.

Celkově moc pěkné čtení, u kterého mám jedinou výtku. Nedělila bych ho na tolik krátkých knih. Příběhy jednotlivých postav bych rozdělila na jeden maximálně dva díly o každé z postav.

Jsem zvědavá jestli se ještě nějakého pokračování v češtině dočkáme.

JanaDor
04.03.2017 4 z 5

Uběhla nějaká doba mezi díly a musím uznat, že mi nedělalo problémy se začíst do dalšího. Vedlejší postavy jsem si postupně uvědomovala a lehce jsem se orientovala v ději. Ono je to opravdu jednoduchá romantická knížka. Ale je skvěle napsána, výborně se čte a její hlavní postavy mi jsou velmi sympatické. Děj nemá velkou zápletku, točí se kolem uvědomování citů, ale je to hezké vyvrcholení a pomyslné uzavření hlavní dvojce Rushe a Blaire.

muchomurka
03.03.2017 4 z 5

Závěrečného dílu jsem se bála, přestože jsem se na něj hrozně těšila. Bála jsem se, co autorka vymyslí a zda Blaire a Rushe zase nerozeštve...
Ale jsem spokojená. Blaire se zpočátku zdála taková ušlápnutá, ale postupně nabrala obrys a ukázalo se, že je to fajn holka, která si to promyslí a srovná a jde si za štěstím. Rush byl fantastický a i když se mu něco nepovedlo, zvládl to vzít za správný konec a vyřešit, najet na "tu správnou cestu bez velkých nehod."
Příběh byl akorát sladký, milý, na deštivé odpoledne jako vyšitý. Líbil se mi konec a líbil se mi i celý příběh. :)

pro ženy

Abbi Glines