Nenávist

Nenávist
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1559 1559

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

LadyHip
06.11.2019 5 z 5

Tentokrát se Carter překonal. Bezkonkurenčně nejlepší díl plný chytrých zvratů, napětí a fantastického rozuzlení.

Peslik
06.11.2019 5 z 5

Pro milovníky Cartera není slov, prostě takový malý předvánoční dárek, který jsem zhltla a teď čekám na další.
Kdyby to šlo dám i 10*

Milena1967
04.11.2019 5 z 5

Po Galerii mrtvých se Carter znovu vrátil v plné "parádě", jakkoliv to zní morbidně. Ale je to Carter...

alexis818
03.11.2019 5 z 5

Další skvělé dílo,napínavé od začátku do konce.Je až s podivem,kde autor bere ty hrůzy,které tak bravurně popisuje.No,je to prostě jeden z nejlepších spisovatelů tohoto žánru.

Delewar
02.11.2019 4 z 5

Majster napätia,ktoré je správne dávkované, logické, niekedy síce predvídavé,ale nie pre každého. Aj v tomto románe sa to preukázalo-je to čítavé, sujet a postavy dobre vykreslené a má to veľmi príjemný spád.Ako aj námet..ako to U Cartera vždy.

Ctenar1202
02.11.2019 5 z 5

Proste opet bravurni, skvele, dechberouci. Chris vi jak ctenare drzet v napeti!!

happy-smile
02.11.2019 4 z 5

Další super díl s Hunterem a Garciou. Navíc se na scéně znovu objevuje manipulátor Lucien. A Hunterovi dá velkou práci přesvědčit ostatní, že nemají co dočinění s jen tak obyčejným zločincem. Jako obvykle má kniha skvělý spád, čte se sama. Doporučiji. Kéž by Carter psal rychleji. :D

Lenourt
01.11.2019 4 z 5

Carter nezklamal, i když asi jsem z tohoto dílu nebyla tak odvázaná jako z předchozích. A druhá vražda byla hodně drsná, ta se mě dotkla asi nejvíc ze všech případů a chvíli jsem i zvažovala odložení knihy...

SimonaP
01.11.2019 4 z 5

Kniha se mi opět líbila, čtivě psaná od první do poslední stránky. Ale mám radši knihy, kde se po pachateli teprve pátrá.

ivoiro
31.10.2019 5 z 5

Tak tohle byla naprostá špička. Kdo by se nadál, k čemu všemu se dá použít klíč od auta? Knihu jsem sloupnul jako malinu.

pifffka
31.10.2019

Tak to byla slušná (nemohu jinak) blbost. Kniha je "ultranásilná" a toť vše. Nějak se vytrácí příběh a o logice už vůbec nemůže být řeč. První knihy pana Cartera měly jakýsi pel jinakosti. Teď mi přijde, že už se trochu vyčerpal. Ale zaděláno na další pokračování má.

keiko33
31.10.2019 4 z 5

Cartera zboznujem, na kazdu novu cast netrpezlivo cakam, hlavne po zakonceni tej poslednej. Zloba je moja naj od Cartera, takze na Luciena som sa velmi tesila. No nakoniec to bolo sklamanie, teda prve 3/4. Koniec bol ako vzdy super. Otravovali ma opisy z minulosti o ktorych som uz vedela, opisy Luciena, co planuje a celkovo tej pomste chybala stava. Bezne mi trva precitanie Cartera 2-3 dni, teraz to boli 2 tyzdne, co hovori za vsetko. Takze za mna len 4*, aj to preto, ze autora zboznujem, inak by to bolo tak 3*. Tento Carter, proste akokeby ani Carter nebol. Chybalo mu mrazenie, odhalenie vraha nakoniec. Proste tu chybali Carterove zimomriavky.

LP113
31.10.2019 5 z 5

Cartera prostě miluju, ale možná jsem na tuto knihu měla moc velké očekávání. Vzhledem k tomu, že Zloba byla prostě nejlepší kniha z celé serie, nemohla jsem se této knihy dočkat. Začátek a konec super.Jako ano, dobře se to četlo, ale prostředek, byl trochu zdlouhavý a nudný. Každopádně určitě doporučuji. Těším se na další knihu.

Česneksmedem
30.10.2019 5 z 5

Bylo to tak dobré, že vlastně nevím co napsat. Může být Chris ještě lepší? Nevím, ale každopádně je o level výš (pět hvězd je prostě málo) než ostatní. Pokud se mu někdo blíží, tak snad jen Nesbo a jeho Nůž. Je to drsné, plné překvapení, prostě neskutečně dobré. Fakt síla!

Minnie85
30.10.2019 5 z 5

Carterovi knihy mě nepřestávají fascinovat a čtu je opravdu jedním dechem. Nenávist je další ze série Roberta Huntera, která mě absolutně pohltila. I když si autor hodně libuje v detailních popisech vražd a člověku se občas zvedne žaludek, přesto ho to nutí číst dál. Jeho knihy mají spád, děj a jsou čtivé. Za mě opět 5 hvězdiček

Shanib
29.10.2019 4 z 5

U minulého dílu jsem dala pět hvězdiček, protože je to prostě geniální Chris Carter...ačkoliv ve skutečnosti to v porovnání s předchozími knihami tak dobré nebylo. Tentokrát ale ty čtyři bohužel už dám. Je to pořád skvělé, děj je napínavý, myšlenkové pochody Huntera dech beroucí a Lucienovi činy zvrácené. Jenže - ve 3/4 knihy byl Hunter takový nemastný neslaný. Vyjadřoval se minimálně a nečíst předchozí díly, tak bych řekla, že je to nedůležitá vedlejší postava. Pak ale přišel zvrat a posledních 80 stránek se rozjelo nevídaným tempem, Robert Hunter jako ho znám byl zpátky a já hltala stránku za stránkou.

marion111
27.10.2019 5 z 5

To je frčák! Kniha mě vtáhla do děje doslova od prvního písmene. Dokonalé!

lulluuu
27.10.2019 5 z 5

Super,opět napínavé a přečtené jedním dechem

Rodaw
23.10.2019 5 z 5

NENÁVIST
Dokonalé, silné, napínavé, strašidelné.... NEJLEPŠÍ. Chris Carter opravdu nemá konkurenci, pro mě je králem a mistrem napětí. Před Nenávistí rozhodně doporučuji přečíst Zlobu (i když dle mého je úplně nejlepší možností číst celou tuto sérii - hezky od začátku do konce:)), jinak vše nepochopíte a nebo si to minimálně tolik "neužijete" (hihi, no, chápeme se). V Nenávisti proti sobě stojí 2 stejně geniální mozky. Nepřátelé na život a na smrt. Jde o pomstu a vše se dostává opravdu na osobní rovinu... Máme tu psychopata, který během chvilky (a s pomocí tekutého latexu) dokáže změnit svou identitu a stát se "novou osobností" - přičemž NIKDO nemá šanci rozpoznat ho... Tuto knížku dokonale vystihuje tato myšlenka: "Jak bys někoho zabil, abys ho ve skutečnosti nezabil? Je to snadné.... Vyprázdníš jeho duši a naplníš ji bolestí... Vezmeš mu to, co miluje nejvíc." ... První polovina byla spíše takovým "rozjezdem" a pak... pak přišla strhující a mega-rychlá jízda... Čtenář neměl chvilku k oddechu. Kruté, zlé, nemilosrdné... Vše jsem prožívala spolu s hrdiny a musím říct, že v mnoha momentech mi bylo tolik ouzko, že jsem to sama musela rozdýchat... Myslela jsem si, že pan Carter šel ve Zlobě k pomyslné hranici (paštika:D), ale ne, tady ji překročil.. troufám si říct, že mílovými kroky... Toto je 10.díl... 10 let, co můžeme vyšetřovat spolu s Robertem... a tato knížka to celé posunula ještě dál. Jsem vážně zvědavá, jak se toto bude vyvíjet dál, protože je to.. šílené... Hlavně (sobecky, přiznávám) doufám, že Chris Carter nepřestane psát... na podzim mu zemřela jeho životní láska a ho to položilo, je na dně... doufám, že se k psaní vrátí, ale tuším, že ho to změní... Pokud bude v této sérii pokračovat, bude podle mě jiná... v něčem... ale bude... Pane Cartere, posílám na dálku sílu... a klaním se za to, co jste vytvořil, protože CELÁ TATO SÉRIE.. to je... DOKONALÉ. Děkuju za obrovský čtenářský zážitek, který se nedá popsat. Ten se musí prožít...
Více na mém YouTube :-).

Pjater
21.10.2019 5 z 5

Úžasné a velmi čtivé, už se těším na další díl.