Galerie mrtvých

Galerie mrtvých
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388018/bmid_galerie-mrtvych-9gG-388018.jpg 5 1717 1717

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

cedos
06.11.2018 5 z 5

Chris Carter mě nikdy nezklame, skvěle napsané, pointa ze které mrazí, když si uvědomím, jak je pravdivá … falešný svět sociálních sítí, předstírání , absence skutečných přátel … až z toho mrazí. Závěr naprosto nečekaný … takže další díl?

gad
05.11.2018 5 z 5

I tentokrát skvělé čtení. Dokonalé vraždy provedené velice inteligentním psychopatem. Tentokrát se Hunter s Garciou pořádně zapotí, aby pachatele dopadli.

Shanib
05.11.2018 5 z 5

Wow, co říct? Prostě Chris Carter! Spisovatel, který mě nikdy nezklame a který je naprosto brilantní v zápletkách a následných překvapivých vyústěních, které vám vezmou dech. Ačkoliv je občas asi trochu děsivé, jak to vlastně někoho může napadnout. V jednu chvíli ve mě úplně hrklo kvůli jedné z hlavních postav (Carter se s nimi ostatně nikdy nepáral) a pak přišlo neuvěřitelně velké uff. Teď mám trochu obavy z dalšího dílu. Snad spisovatel alespoň jednu Hunterovu přítelkyni nechá naživu.

rlupinek
05.11.2018 5 z 5

Chrise Cartera prostě můžu. Tato kniha, resp. brutalita vražd se od předchozích liší, nicméně tento fakt neubírá na silném zážitku. Jako vždy opět šokující místa činu, jako vždy velmi sympatická dvojka Hunter - Garcia, jako vždy neotřelý motiv sériového vraha - zkrátka jako vždy výborné napínavé čtení. A něco mi říká, že se s mužem jménem Lucien Folter ještě setkáme...

veselaa
05.11.2018 5 z 5

Na knihu jsem se velice těšila,dokonce jsem kvůli ní odložila rozečtenou do výzvy :D a opět skvělé čtení,tato série opravdu stojí za přečtení.Je sice pro silnější povahy ohledně typu vražd,ale všem doporučuji.Nemohla jsem se odtrhnout a přečetla jedním dechem.Už ted se těším na další :)

Twinny
05.11.2018 5 z 5

Opět výborný příběh. Mám ráda pátrání po sériových vrazích, které je tady opět na vysoké úrovni. Celá natěšená jsem začala číst a jsem naprosto spokojená. I když se musím přiznat, že mám pro Chrise, nebo spíš pro Roberta a Carlose, slabost, tak nad něčím asi přivírám oči. Ale to asi nevadí, protože další díl bude určitě zajímavý.

bobulaL
05.11.2018

Na každou Carterovku se těším jako malé dítě na Vánoce :)) ... co víc dodat? :) Jedna z TOP knižních sérií! Pokud chcete zabrousit do světa detektivek, začněte s Hunterem a Garciou!

Danago
04.11.2018 5 z 5

Knížka patří opět mezi to nejlepší z detektivek současnosti. Vždycky přemýšlím , kde na to autor chodí. A věřím, že si tyto knížky přečtu časem znovu. Je pravda, že některé hlášky se ve všech knihách opakují , což je už úsměvné. Vysvětlení Hunterovi nespavosti je také v každé knize a toto naprosto přesně sedí na mou formu nespavosti.
Tento díl byl opět velice napínavý a překvapivý.
Úplný konec byl trochu moc plánovanou reklamou na další díl , myslím, že toto nemá autor zapotřebí.

Desiree
01.11.2018 5 z 5

O tom, že Chris Carter píše skvěle není pochyb. Každá jeho kniha je lepší a lepší a těžko by se vybírala ta nejlepší nebo nejhorší. Samozřejmě v uvozovkách nejhorší. Nicméně nejvíce se mi líbila kniha Zloba a proto mě strašně potěšil závěr této knihy a už teď se těším na další případ! Cartrovi knihy jsou tak dokonalé a věrohodné, že mám tendenci koukat pod postel, zda se tam neskrývá psychopat :) tady mi to ale nějak chybělo...dokonce ani ty vraždy mi nepřišly moc propracované (tedy až na tu první!). Nebylo to tak skvěle surové, jak jsem u něj zvyklá, ale jak jsem psala, závěr byl skvělý a máme se zase na co těšit! ;)

Šánka
30.10.2018 5 z 5

Tady bych se už po několikáté opakovala, platí vše, co jsem kdy napsala k této vynikající sérii (až mě napadne něco nového, doplním:-)).
Měla bych spíše jen doporučení....Odstraňte na pár hodin ze svého čtecího koutečku všechny rušitele dobrého čtení...a čtěte !!! Omluvou vám může být, že k této mimořádné události dochází maximálně jednou do roka :-).
Pane Cartere, opět dokonalé !!!

Lukana82
30.10.2018 5 z 5

Dávám 5 hvězd za to že je to Carter, četla jsem všechny jeho knihy jedním dechem, u téhle mi to trvalo déle. Trochu mě zklamala. Ale konec potěšil a další díl bude hodně zajímavý. Aspoň doufám...

Sallka
30.10.2018 5 z 5

Sice jsem od Chrise Cartera přečetla všechny, zatím vydané, knihy, přesto nemůžu říct, že bych ho přímo milovala. Spíš jsem zvědavá, jaké bizarní mordy zase vymyslí.
Tohle je druhá kniha, která se, podle mě, vymyká jeho stylu psaní jako "přes kopírák". Tou první byla Zloba.
Takže jsme se konečně dostali k tomu, že i chytrák Hunter se cítil v jednu chvíli opravdu v nouzi a nevěděl si s případem rady. Spojení s FBI dodalo příběhu správný ráz a určitě nebylo na škodu. Jak konec naznačil, další díl bude jistě zajímavý :-)

Blondebookdevil
30.10.2018 5 z 5

Naběhla jsem jak velká voda do knihkupectví, když byla knížka teprve čerstvě dovezena. První kapitolou vstoupíte na kolotoč, který se zastaví až s poslední stranou. Oblíbená dvojice Hunter a Garcia má tu čest s vrahem, který si hraje na umělce, a i když se to může zdát jako nemožné, jeho styl zabíjení je ještě o něco rafinovanější a krutější, než u vrahů v předchozích dílech. Posledních 100 stran jsem snad ani nedýchala, ale musím říct, že mě štve, že na vraha nejde přijít. Konec vás opravdu uzemní. Potřebuju další díl. Hned teď.❤️

Peslik
29.10.2018 5 z 5

Ani nedokážu povědět, jak moc jsem se na další díl těšila a už je opět přečtený a já se můžu zase těšit dál :D
Dvě třetiny knihy byly úplně bez chyby, pak jsem myslela, že umři na zástavu srdce, protože..., ale nakonec jsem to ustála a říkám si, že konci něco trošku, ale jen lehounce chybělo.
Hunterova hláška "Trochu čtu" nechyběla, Garcia a jeho průpovídky také ne, vrah dal pěkně zabrat, ale za mě bylo rozuzlení trochu uspěchané, klidně bych snesla ještě pár stran a pak ... .
Jinak doporučuji.

Erlif
29.10.2018 4 z 5

Rok se člověk těší na další díl, hlídá si, kdy to tu vyjde.. Zatím žádná kniha nebyla slabší... Ale tahle pro mě slabší je, né moc, ale na plných 5 hvězd to není.
Kniha špatná není, o tom žádná, stále bych řekla, že Chris Carter patří mezi to nej, co se dá sehnat v žánru detektivky. Ale umí to líp, od knihy jsem se sice místy nemohla odtrhnout, jednou skoro infarktový stav, ale nemůžu se zbavit pocitu, že tomu něco chybělo, něco, co doposud nechybělo v žádné knize.

saez
29.10.2018

Opět Carter jak má být. Hunter pronikavě inteligentní, Garcia vtipně sarkastický a vrah vynalézavý. A předehra k další knize - zdrhnul nám padouch číslo jedna. Hmm, jak já se těším...

Luca287
29.10.2018 5 z 5

Excellentní, napínavé jako vždy....

alexis818
28.10.2018 5 z 5

Krása jako vždy,nemám námitek.Hlavně at nečekáme dlouho na další díl,který jek autor krásně na konci knihy naznačil,bude.

Knižníkritička
28.10.2018 5 z 5

Musím říct, že Cartera miluji. Tento díl byl stejně dobrý jako ty předchozí. Zamilovala jsem si Carlosův humor, který ani tentokrát nezklamal. A ten konec? Nemohu se dočkat dalšího dílu

JustWomen
27.10.2018 5 z 5

Cartera zkrátka miluju, rychlý rozjezd, propracovaný děj, krátké kapitoly končí vždy nějakým novým objevem, který vás nutí číst dál. Dvojice Robert a Calos je úžasná. Konec mě překvapil, autor hezky naznačil, co nás čeká příště.