Příliš mnoho náhod

Příliš mnoho náhod https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197630/bmid_prilis-mnoho-nahod-197630.jpg 3 19 8

Regan Reillyová série

Regan Reillyová právě sdělila kamarádce špatné zprávy, její přítel Scott se opravdu schází s jinou ženou a podle jeho chování je nad slunce jasné, že se na tom nedá nic změnit. Reganiny přípravy na víkend přeruší telefonát její matky Nory, která potřebuje dceřinu pomoc a podporu v jednom domě na pobřeží, kde kdysi strávila hezké chvíle se spolužačkou ze střední Karen. Karenina matka Edna Frawleyová, čiperná dáma v letech, se totiž bez předchozího varování a k dceřinu zděšení rozhodla dům prodat a zařídit si zbytek života po svém. Navíc tu zcela nedávno prožila dovolenou i herečka Cleo Paradiseová, která bez zjevného důvodu náhle zmizela a zanechala po sobě spoustu věcí. Kde je Cleo a proč se nikomu nehlásí? Co dělají v domě podivné lebky, které zjevně patří nadějné filmové hvězdě? Proč se na místě objevila Scottova nová láska? Obyčejný prodej nemovitosti začne vyvolávat v bystré Regan spoustu otázek a ona na ně musí stůj co stůj najít pravdivé odpovědi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , BB art

Mobbed , 2011

konicekbily
31.12.2017 3 z 5

Nemohu si pomoci, příběh mi připadá poněkud zmatený, roztěkaný. Autorčina maminka píše lépe!

EvikU.
08.04.2017 4 z 5

Tahle kniha už se začíná trochu lepšit. Měla by ji dát mamka nějaký lekce.

Kubíííína
18.10.2015 5 z 5

Velmi čtivé a působivé.

Ivet7
17.05.2015 2 z 5

Knížka mě moc neuchvátila, příliš mnoho postav, rozvleklý děj, pro mě tak trochu zmatek.

kika 13
06.05.2015 3 z 5

Dobrý román,děj se odehrává ve více rovinách.Čtení mě bavilo.

ritz
06.10.2014 1 z 5

Chaos, zmatek, panika. Spousta postav, takže jsem se téměř v každé kapitole musela vracet, abych věděla o kom je vůbec řeč. Konec divný, neslaný - nemasný.

renataab
27.06.2013 1 z 5

Kniha mě vůbec nenadchla. Ztotožňuji se s hodnocením níže. Jen jsem přísnější a dávám jen jednu hvězdičku.

RADOST
20.09.2012 2 z 5

Velké zklamání.Dobrý námět špatně zpracován. Nakupeno hodně osob a příběhů, ale žádné napětí, žádná hloubka, žádný přínos pro čtenáře - nezaujme, nepobaví, nepoučí. Připadala jsem si jako posluchačka ukecané sousedky, která líčí možné nebezpečí a stále odbíhá k novým nepodstatným informacím.

detektivní a krimi romány pláže

Carol Higgins Clark
americká, 1956 - 2023
1996  64%Výhra v loterii
2002  79%Kdo se dívá,když spíš
2001  76%Únos
2009  61%Vánoční zloděj
2009  59%Horká noc

Kniha Příliš mnoho náhod je v