Punisher 3

Punisher 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6926/bmid_punisher-3-Svf-6926.jpg 4 86 86

Punisher série

Když někoho zabijete, bývá obvyklou slušností, že zůstane ležet a pilně se věnuje rozkladu. Ovšem ne tak největší fanoušek superhrdinů, vazoun v pruhovaném tričku slyšící na jméno Rusák. Vrací se a hodlá ukázat Punisherovi jaké to je, když člověk letí z mrakodrapu vstříc dlažbě. To jen tak pro začátek. Do toho se přidá ještě Spider-Man, prezident Spojených států, atomová bomba a jeden ostrov plný žoldáků. Takhle nějak si Punisher představuje Vánoce.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art , Crew

The Punisher Vol 2: Army of One , 2002

OldaB
17.03.2024 4 z 5

Rusák zpátky a ujetější než dřív. Na Punishera čeká ostrov žoldáků, kde jako vždy přebírá smrtící iniciativu.

Luigi1
13.05.2023 5 z 5

Zajímavé bylo jak Punisher chytal neposlušné vojáky v džungli Výborné čtení

gaspoda
16.11.2019 3 z 5

chválim posledni přiběh bez textu.

Wojta777
24.06.2018 5 z 5

Třetí díl Punishera byl trošičku slabší, jelikož tam byly dlouhé kecací sekvence. Ale líbilo se mi, že se vrátil Rusák. Líbilo se mi i to, že jsem na chvíli zakomponovali Spider-Mana, což bylo milé překvapení. Také se mi líbilo, jak Punisher lovil zlý vojáky v džungli. Záporáci byli též dobří. Kresba jako v předešlých dílech byla úžasná. Pořád se opakuji, ale musím zase dát 5 hvězdiček.

Disease
04.06.2018 5 z 5

Z toho neMAX Punishera zatím nejlepší. Rusák výbornej!

B-artX
14.01.2018 5 z 5

Výborné, přečteno jedním dechem. Masakr na Nixonově ostrově byl dokonalý. Vraždění v džungli mohlo sice být o stránku dvě delší, ale jinak jsem spokojen. Byl jsem docela rád za Spider-Mana a Rusáka, který byl ještě více OP než v předchozí knize. Výborné byly i dvě poslední kapitoly, které sice vůbec nezapadali do děje Punishera, ale za to mě velmi bavili. Musím i pochválit za scénu s prezidentem.

Hadati
14.08.2017 5 z 5

Kvalita třetího Punishera se vyrovná prvním dvěma dílům. Punisherovi na chvíli skříží cestu další Marvelovský superhrdina, který mu pomůže proti Punisherově protivníkovi – překvapivému návratu jeho nemesis. Punisher se pak vydá na cestu, aby si to vyřídil s tím, kdo na něj tohoto nepřítele poštval. Po této několikadílné sérii pak přijde krátký příběh o likvidaci vraha, kterého Punisher znal osobně.

3DD!3
12.07.2015 5 z 5

Týmovka se Spider-Manem, jatka na Nixonově ostrově, ale i emocionální cesta k jednomu zničujícímu muž. Ennis po solidních dvou knihách ve třetí ještě zvedá laťku, Fantastické hlášky díky překladu Śtěpána Kopřivy skvěle odsýpají a já už se těším na čtvrtou štaci.