Půlnoční sny

Půlnoční sny https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2153/bmid_pulnocni-sny-ts0-2153.png 4 427 427

Sympatická Martina se brzy přesvědčí o tom, že jedničky ve škole nejsou tím nejdůležitějším na světě. Na škole, kde její táta učí matematiku a platí za postrach všech studentů, to platí tím spíš. Martina musí překonávat komplexy učitelského dítěte a po úvodních průšvizích a nedorozuměních vybojovat svoje místo v kolektivu vrstevníků. Nachází přátele ve škole i ve sportovním oddíle juda a obhajuje svou první a báječně velkou lásku ke studentu průmyslovky. Její půlnoční sny tak vcházejí do života. Dotisk se stejným ISBN v roce 2005.... celý text

Doubravka1975
13.01.2017 4 z 5

Hlavní hrdinka Martina sympatická, musí se vyrovnat se spoustou problémů ve škole i doma s rodiči. Nachází sama sebe, do kolektivu zapadá a objevuje se sympaťák Rik. Kniha se mi líbila :)

venacava
13.12.2016 4 z 5

Jedna z posledních, které jsem od autorky na ZŠ četla, na střední škole jsem začala číst úplně jiné knihy, ale i přesto byla v mých 14ti letech skvělá a je s třemi díly o Radce jedna z mála, na kterou si pamatuji i přes všechny ty roky a to že jsem knih od autorky přečetla víc než dost.

KSarlota
06.11.2016 5 z 5

Parádní i vtipná, zhltla jsem ji jedním dechem

Ann98
04.07.2016 5 z 5

Knížka se mi opravdu líbila. Byl to nádherný příběh plný lásky, nenávisti, nepochopení ze strany rodičů a spolužáků. Moc se mi líbilo, jak Martina dokázala Rika změnit. Bráškové Martiny byli fakt kouzelní - hlavně tedy Ondra. Jenom si nedokážu představit, že bych měla takový rodiče jako měla Martina.

MíšaK.
13.06.2016 4 z 5

Opět nádherně chytlavá, romatická vtipná knížka. Život je hromada průserů nekontrolovatelně jdoucích za sebou. Ano, tato knížka o tom je. Něco jako: jednou jsi dole, jednou nahoře. I přes ty průšvihy, o které není nouze, je knížka psaná s nadhledem a humorem. Co se týče děje, nejde sice vychválit do nebes, protože autorka má jednoznačně zajímavější knihy, ale je fajn. Svým způsobem to dopadne dobře, což je málo kdy.

koki.veru
25.04.2016 5 z 5

Pěkná, oddechová knížka. Připomnělo mi to moje puberťácký léta a bylo pěkné se myšlenkami vrátit do mých 15-ti let :)

KatnissLavender
09.10.2014 5 z 5

Zase další suprová, vtipná a pohodová romanťárna! Hlavní hrdinka má šmrnc, líbí se mi její myšlenkové pochody a sympatizuji s ní od začátku do konce. Její problémy s mladšími sourozenci mi nejsou cizí a objekt její lásky by se mi taky zamlouval. Miluju styl autorčina psaní, její smysl pro humor a charaktery jejích postav! Prostě a jednoduše mě opět nezklamala!!! :-)

1v8na
07.08.2014 5 z 5

super knížka, popisuje zážitky dnešní mládeže, doporučuju !

Bet
31.10.2013 2 z 5

Musím říct, že pro mě byla kniha zklamáním. Děj se táhl a chvílema byl nudný.

alhl
28.08.2013 5 z 5

Srdeční záležitost od Lanczové, čas od času se k ní vracím... :-)

Paithe
24.08.2013 5 z 5

Super kniha, krásně napsaná a vymyšlená. Patří mezi mé oblíbené. :))

Claire
09.04.2013 4 z 5

Pro dnešní byla tato kniha vším co jsem si chtěla přečíst :) Celou dobu se zde razilo motto "všechno zlý je pro něco dobrý" a taky že jo :)

liletka_a
01.04.2013 5 z 5

Tak tato knížka mě bavila od začátku až do konce.:) Vztah Martiny a Rika stál opravdu za to, navíc dával knížce šťávu a tak to má být. Můžu jen doporučit, já určitě nezůstanu jen u jednoho čtení.;)

Avrilka127
12.06.2012 5 z 5

Knížka je opravdu super. Je to sranda :D

Layss
21.02.2012 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Lanczové. Hlavní hrdinka je taková zvláštní, rusovláska, jizva na tváři... Je to něco nového, ne zcela typického...