Závoj půlnoci

Závoj půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159631/bmid_zavoj-pulnoci-4EE-159631.jpg 4 197 24

Půlnoční rasa série

Nikolaj, zapálený bojovník Řádu, je pověřen misí, která ho zavede až do Montrealu. Zde se jeho cesty protnou se svůdnou a ledově chladnou Renatou, která umí zacházet stejně dobře s nožem jako s pistolí a žádný muž, ať už upír či člověk, se jí nevyrovná. Její nejsilnější zbraní je však zvláštní schopnost, výjimečná a smrtící zároveň. Peripetie osudu ji přinutí požádat světlovlasého upíra o pomoc a ten ji vláká do říše tmy a nekonečné vášně…... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Veil of Midnight , 2008

Artep071
23.02.2024 4 z 5

Tak tuhle dvojici jsem si oblíbila a celý příběh měl úžasný spád.

Mi-šu-le
23.02.2024 5 z 5

Mám furt pocit, že i po přečtení knihy toho o Nikovi stále moc nevím. Určitě je to ale super díl, kde je hodně velký posun ohledně Dragose, akorát jelikož u nás vyšlo těch dílů jen šest, tak nepředpokládám, že se dozvím, jak to dopadlo, tedy ne z přeložených knih. Těším se na poslední díl, a už teď vím, že mi bude série chybět.

Kocicakmartinek
29.01.2023 5 z 5

Nikolaj a Renata... no dva světy, které se mi k sobě moc nehodily a přesto to fungovalo. Přesto jsem si je asi nezamilovala tolik jako předešlé hrdiny. Ti dva jsou prostě bojovníci.

munka
05.12.2022 5 z 5

Tento diel sa mi páčil asi najviac. Bol napínavý, prekvapivý a konečne viem , kto je Mira. Teším sa na ďalší diel.

Pain
26.04.2021 2 z 5

Tento díl byl slabší. Chování Renaty mě vytáčelo. Mira jistě může sehrát svoji roli. Jsem zvědavá na Lovce. Je mi líto Helen a Andrease.

marie2577
03.12.2020 2 z 5

Nenudila jsem se

moudivlacek
18.11.2020 4 z 5

Další bojovník Nicolas našel svou Vyvolenou, jen ji musí přesvědčit, že mu může věřit úplně ve všem, on je bojovník tělem i duší. Vyvolená Renata není jemná dívka a rozhodně to dává najevo. Nikolas zjistí, že musí počítat i s láskou k dalšímu malému sirotku malé Vyvolené. Dá se říci, že všichni tři se vzájemně potřebují a pomáhají.
Řád je zase blíž k Dragosovi, tentokrát i bojovníci dostanou "zásah" do vlastních řad. Ale přesto jsou všichni rozhodnuti bojovat do úplného konce.
Těším se na další díl

johana3160
21.08.2020 4 z 5

Autorka si udrzuje uroven, ale porad cekam neco vic, neco cim vynikne, cim pribeh uchvati a prekvapi a udela z nej neco vic.. ale obavam se ze se nedockam. Po 5. knize mam pocit ze furt udrzuje stejny rytmus deje, nevyboci ani o mm. U prvni knihy to fungovalo, ale u 5. je to uz unavne.

miruska1
06.09.2019 5 z 5

super....

jitka7
04.04.2019 3 z 5

Pro mě trošku slabší. Nějak jsem se úplně nedokázala začíst. Přišlo mi to moc jednoduché, jak tak nějak všechno do sebe zapadalo. Nějak nevím, co si o této knize myslet. Pořád dobrý, někam se to zase posouvalo, ale hlavní příběh mě nějak nevtáhnul. Přesto doporučuji, pokud chce někdo číst dál, tak další díl skládačky.

Majuš333
06.03.2019 5 z 5

V prvom rade musím ohodnotiť krásnu obálku knihy, táto sa naozaj podarila :) Nikov príbeh u mňa bojuje o prvé miesto s Lucanom...a stále si neviem vybrať :( Dej bol napínavý, stále sa niečo dialo a stránky doslova ubiehali pod prstami. Oživenie v podobe Miry bolo osviežujúce, aspoň to nebol zase ten istý scénar: bojovník a vyvolená... A koniec knihy ma fakt dostal :) Len Helen mi je trošku ľúto.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Nevím proč, ale Nikolaj mi občas připomínat Michelangela z filmu/seriálu želvy ninja. :D
Kniha je jako sladká třešinka na vrcholku dortu.
Vřele doporučuju. ;)

Laf
23.10.2016 5 z 5

I po několikátém díle mě tahle série stále stejně baví :). I tento díl byl moc dobrý. Dobře se četl, příběh o dalším z Řádu byl také zajímavý a to, co se odehrává za zvraty, tomu dodávají šmrnc. Doporučuji :)

Fizulka71
03.08.2016 4 z 5

Tenhle díl mi dal zpočátku zabrat, ne a ne se do něj začíst. Pak se to ale změnilo a nelitovala jsem. I když podle mě asi nejslabší díl série.

muchomurka
29.06.2015 3 z 5

Nevím, zda je to tím, že jsem tento díl četla s odstupem od předchozích, ale nečetl se mi tak lehce a dobře, jako předchozí. Ani děj nebyl nijak super, takový roztříštěný, samé malé příběhy, které zdržovaly od hlavních postav. A ty, no Renata byla příliš bezohledná, hlavně na konci, co že všechny může její rozhodnutí zabít, ale ona musí mít pravdu a všechno se musí točit kolem ní... Grrrr!

zdenka700
09.04.2015 5 z 5

Tento díl byl ze všech nejlepší. Všechny byli úžasné, ale tenhle se mi líbil nejvíc. Bylo hezké vidět, že to není jen Upír a Vyvolená ale tady hrálo docela velkou roli i to dítě (Mira) a konec ten byl úplně nejlepší. Kdo si přečte, bude vědět, o čem mluvím.

Evaevelína
23.02.2014 4 z 5

mě příběh opět nezklamal

Majafa
28.11.2013 5 z 5

Opět příběh plný napětí, akce a touhy.... tato autorka nezklame.

Iworri
27.11.2013 2 z 5

Z mého pohledu jednoznačně nejslabší ze série. Pokud beru v úvahu, že všichni bojovníci jsou tvrďáci a Renata ve mě budila dojem sestřenice Mercedes Thompsnové, pak jejich vzájemná náklonnost se vyvíjela až příliš rychle bez nějakého většího zapříčinění. Tím, že ji Niko zalehl na podlahu a v jediném momentě po sobě nepochopitelně toužili - ach bože - kéž by všechno bylo tak jednoduché a přímočaré i v běžném životě :D Každopádně příběh jsem ani nedočetla. Nezaujala mě jediná pasáž. A pokud to mám shrnout jedním slovem - ODFLÁKNUTÉ.

NikinkaFantasy
04.11.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, dosud jsem se o Nikolaje moc nezajímala, nepatřil mezi nejoblíbenější bojovníky z Řádů, ale tato kniha mě přiměla změnit názor. Nenajdu na ní jedinou chybu, snad jen to, že na začátku to bylo hodně nudný. Uprostřed knihy se konečně začalo něco dít. A proto knize ubírám jednu hvězdičku. :-)

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)