Příběh Shelby

Příběh Shelby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488556/bmid_pribeh-shelby-GIJ-488556.jpg 5 8 2

Psí slečna Shelby si toho ze svého života zatím moc nepamatuje – jen to, že měla pořád hlad a byla jí velká zima. Jednoho dne ji však zachrání laskavá žena a vše se začne obracet k lepšímu. Shelby se ocitne na natáčení filmu a její dny jsou rázem plné nových výzev, ale také odměn. Učí se všelijaké povely a dostává za to pískací hračky nebo různé pochoutky. Co ji ale těší ze všeho nejvíc? Herci spolu s celým filmovým štábem ji projevují lásku a náklonnost. Všichni ji zkrátka zbožňují! A nepochybně si filmovou hvězdu Shelby z bestselleru Psí cesta domů zamilují také malí čtenáři od 8 let.... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Shelby's Story , 2018

Betti
05.02.2023 5 z 5

(SPOILER) Pokud jste četli knihu Psí domov od Bruce Camerona a stejně jako mně se vám velmi líbila, tak určitě doporučuji si přečíst i tuhle knihu, která vám dodá skvělý pohled do zákulisí z natáčení filmu.

Renike
04.02.2023 5 z 5

Další psí příběh od Camerona, který je vyprávěn fenkou Shelby. Moc krásná kniha, doporučuji.

W. Bruce Cameron
americká, 1960