Příběh Maxe

Příběh Maxe https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488555/bmid_pribeh-maxe-DSA-488555.png 5 14 4

Psí dobrodružství série

< 4. díl

Ačkoliv je Max nejmenším pejskem v celém parku, v New Yorku se rozhodně neztratí. Jakmile spatří holčičku jménem CJ, hned je mu jasné, že k sobě patří. A jeho život dostává rázem nový smysl: ukázat jí, jak se dobře orientovat a pohybovat v tak velkém městě. Na oplátku se od ní naučí, že ne vždycky si musí hrát na drsňáka, někdy může být k ostatním psům laskavý, a dokonce si mezi nimi najít přátele. Příběh rodilého psího Newyorčana Maxe z bestselleru Psí poslání přináší nyní jeho autor i malým čtenářům od 8 let.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Max's Story , 2018

Venda32
16.09.2023 3 z 5

Příběh Ellie v předchozí čtené knize byl prostě lepší. Děj se neopakoval, přinášel zápletky. Tady to bylo pořád dokola. Já jsem Max, já jsem šéf, ňaf, ňaf, ňaf...
Ukázat povahu takového kabelkového psa se podařilo dokonale. Jen to prostě bylo zbytečně roztáhlé a nastavované.

Metla
16.08.2022 4 z 5

Poměrně přesný pohled na povahu miniaturních psů - co jim chybí na vzrůstu, to obvykle dohánějí nedůtklivostí, agresivitou a uječeností. Max, kříženec čivavy a jorkšíra, je poněkud obtížné štěně, které ví dvě věci: 1) je za všech okolností šéf, i když to některá hloupá zvířata a lidé odmítají chápat, 2) nemůže patřit jen tak někomu, potřebuje najít toho správného člověka.
Cácorka nebyla s Maxovým zuřivým naturelem příliš spokojená, tudíž si malý velký bojovník vysloužil "pouhé" čtyři hvězdičky. Já s tímto hodnocením souhlasím, patálie mrňavého cholerického egomaniaka jely ve stály stejných kolejích a ještě se točily v kruhu, podobné situace stále dokola. Přesto se knížka předčítala příjemně a dokázala nás přenést až do New Yorku (do rušného velkoměsta, kam se jsem ochotná podívat jedině prostřednictvím knih, filmů, případně her). 75-80%

Renike
03.07.2022 5 z 5

Další skvělý díl ze série. Max byl roztomilý pejsek - malý šéf :)

Naďa2411
22.06.2022 5 z 5

Max pejsek z útulku je kříženec jorkšíra a čivavy, je to štěně který si hledá svého majitele. Padne mu do oka slečna CJ a udělá cokoliv, aby si ho všimla a vzala domů. Jenže CJ má již kočku, dokáže dominantní Max si vybudovat své místo v nové rodině? Knížku jsem si koupila pro oddychové čtení a protože mám doma také jorkšíra, který má stejnou vlastnost. Čte se rychle je určená pro děti a má veselou obálku.

W. Bruce Cameron
americká, 1960