První školní výlet

První školní výlet https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468615/bmid_prvni-skolny-vylet-S1W-468615.png 4 8 8

Kristýnka a Jakub jsou dvojčata a před časem nastoupila do první třídy. Kristýnka má obvykle hotový úkol dřív, než najde Kubík tužku na dně batohu, ale běží-li se závod na trati, je v cíli bezpečně dřív Kuba. Zkrátka každý umí lépe něco jiného. Teď je však čeká první školní výlet a rovnou na tři dny s přespáním. Všichni se těší, ale někteří mají obavy. Největší dobrodružství však zažije školní parta při noční bojovce, kdy se dokonce ztratí i samotná paní učitelka.... celý text

KTK_knihovna
07.01.2024 5 z 5

vtipné dobrodružné

Bonda
11.09.2023

Kniha plná dětí. Jejich chování, pocity i promluvy působí autenticky. Pěkné zobrazení současného dětského světa. Líbí se mi epizoda výroby lodiček z kůry i závěrečná slova paní učitelky o tom, co v dětech prověřila večerní bojovka.

Katka07
22.10.2021 5 z 5

Knihu jsem dostala na pasování čtenářů ve 2. třídě. Moc se mi líbila, přečetla jsem ji během dvou dnů :-)

Lucissia
02.07.2021 5 z 5

Syn dostal na pasování prvňáčků, tak jsme se v předčítání střídali. A knížka se nám moc líbila, milý příběh s hezkým koncem akorát na konec školního roku a začátek prázdnin. :-)