Prodej, nebo prodají tobě

Prodej, nebo prodají tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330273/mid_prodej-nebo-prodaji-tobe-Vo9-330273.jpg 5 12 5

Jak si prosadit svou v obchodě i v životě Ať už jste prodejcem, manažerem pro prodej nebo podnikatelem, kniha „Prodej, nebo prodají tobě“ bude vaším průvodcem, který vám pomůže efektivně prodávat vaše nápady, produkty i služby komukoliv.

Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grant Cardone CEE

Sell or Be Sold , 2012

Aquarek
10.02.2022 2 z 5

Když jsem se po 28 stranách velmi husté omáčky, bez jediné užitečné informace, dočetl k větě:
"Na Zemi sice může být nedostatek pitné vody nebo ropy, já však tvrdím, že tím skutečně nedostatkovým zdrojem jsou opravdu odhodlaní a zapálení profesionální prodejci."
tak jsem knihu hned odložil. (to je na můj vkus až moc velké ego, nebo hloupost autora)
Člověk, který napíše knihu o prodeji a a nedokáže mi prodat její obsah, je skutečně špatný prodejce. Ne nadarmo se říká "Kdo neumí, učí!"

HelenBarbora
16.06.2021 5 z 5

Velmi užitečné informace, rohzhodně doporučuju

Veth
16.07.2019 5 z 5

Dobrá knížka, kterou by si měl přečíst každý prodejce. Cardone je strašnej blázen. I podle jeho instagramu. :-) Ale určitě je to velice inspirativní osoba.

mariva
13.02.2018 4 z 5

Dobré rady nejen pro prodejce, ale spoustu rad čtenář může uplatnit i v životě.

janulka1310
09.06.2017 5 z 5

Tato kniha se mi od Cardoneho líbila asi nejvíce, i když nečetla jsem ještě všechny jeho knihy. Jeho přístup k prodeji je prostě dokonalý. Myslím, že nikdo nemůže mít pochyb o tom, že to, co Grant píše, že je tomu sám naprosto oddaný a že to také dělá přesně tak, jak popisuje. Klobouk dolů :)