Buďte posedlí, nebo buďte průměrní

Buďte posedlí, nebo buďte průměrní https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377105/bmid_budte-posedli-nebo-budte-prumerni-0vm-377105.jpg 5 11 11

Tato kniha nabízí rychlé tempo, zábavnou formu a spoustu inspirace. Je nabitá praktickými nápady, které vám pomohou dosáhnout většího úspěchu dřív, než byste považovali za možné. - Brain Tracey, autor knihy Get Smart!

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grant Cardone CEE

Be Obsessed or Be Average

Andráse de la
03.03.2020 5 z 5

Cardone je prostě týpek, jde na to zpříma, na nic si nehraje. Není to taková ta motivační kniha se spoustou krásných slov, která Vás možná trochu motivuje, ale jinak Vám často neřekne nic podstatného a přínosného. Takové knihy neustále něco okecávají, možná je tam jedna dobrá myšlenka, která se opakuje na všech stranách stále dokola a celý smysl knihy lze shrnout do jedné věty. U Cardoneho to tak není, nepíše zbytečnosti, píše stručně a čte se dobře. Říká, jak to je, jak to funguje, nic nepřikrášluje.
Velmi přínosná kniha, stejně jako jeho jiné spisy. Nabízí spoustu užitečných rad a variant, jak postupovat, co dělat, jak vytrvat. Navíc vychází z vlastních zkušeností.

Osobně bych ale změnil slovíčko "posedlost" za "ctižádost," to je podle mě výstižnější. "Buďte ctižádostiví, nebo buďte průměrní."

primavit
17.04.2019 5 z 5

za mě také super, měl bý číst každý kdo jen uvažuje nebýt průměrný :-)

Ttammarra
10.08.2018 5 z 5

Suprová knížka, výborně se četla a kdo za něčím jde (sny a cíle) rozhodně by si ji měl přečíst ;) .

janulka1310
21.05.2018 4 z 5

Je to sice blázen, ale po přečtení jeho knih má člověk tolik odhodlání a chuti do práce, že na tom asi něco bude :)

Grant Cardone
americká, 1958