Proč si musím čistit zuby?

Proč si musím čistit zuby? https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449074/bmid_proc-si-musim-cistit-zuby-Maf-449074.jpg 5 14 3

Nechce si vaše dítě čistit zuby? Bojí se zubařů? A co když vytáhne ten nejtěžší kalibr: "Zvířátka si taky nemusí čistit zuby!" Tato ilustrovaná knížka s odklápěcími okénky obsahuje odpovědi na nejčastější otázky dětí o zubech. Vysvětluje, k čemu jsou zuby dobré, proč dětem vypadávají, proč je důležité se o ně správně starat a chodit pravidelně k zubaři. A vysvětluje i to, že se zvířátka také o svůj chrup starají, i když nemají žádný kartáček. Díky tomuto krásně ilustrovanému leporelu už bude ranní a večerní hygiena jedna velká zábava!... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Why should I brush my teeth?

TaLu
03.08.2022 5 z 5

Krásné ilustrace, hezký text. Pod okýnky ukryto mnoho informací. Stále je možné v životě něco objevovat. Kdo má nejvíce zubů jsem nevěděla. Nebo zapomněla. Celé je to o tom, abychom nezapomínali na čištění zubů. Nebo dopadneme jako babička v textu. Trochu nespravedlivé vůči babičkám, jinak bez chyby. :o)
Tedy doufám, že v poučeních chyby nejsou. Vyviklaný zub je napsán správně !

muchomurka
28.07.2021 5 z 5

Skvělá knížka, která malým dětem srozumitelně přibližuje, proč si čistit zoubky. Dlouho jsem hledala nějakou, která by to takto podala, že i naše dvouletá bambulka to pochopí. A tato knížka to splnila. Jednoduchým jazykem vysvětluje celkem složité informace, jsou mile a hlavně srozumitelně podané - pár slov, věta, což je úplně ideální. Když jsem se to snažila vysvětlit sama, buď jsem se do toho zamotala nebo to říkala moc složitě, takže jsem za knížku ráda.
A kromě proč si čistit zoubky se děti dozví něco i o panu zubaři a nějaké zajímavosti o zoubcích ze světa zvířat.
Všechno doplňují krásné ilustrace a u nás velmi oblíbená odklápěcí okénka.

maminkoutek
15.09.2020 4 z 5

Proč si musím čistit zuby? A co se stane, když si je čistit nebudu? A proč zoubky se špiní? A proč musím zase k zubaři? Pokud máte také doma zvědavce, tak doporučuji tuto novinku od Svojtky.

Okénková knížka se zaměřuje na problematiku čištění zoubků a je vhodná pro děti od 3 let. Zábavnou formou zjistí odpovědi na podobné otázky. A třeba je to i více namotivuje k čištění...

pro děti od 3 let odklápěcí okénka zuby

2017  89%Co je to hovínko?
2012  100%Jak funguje lidské tělo
2019  83%Příručka pro nezkušené spisovatele
2020  90%Proč si musím čistit zuby?
2018  95%Co jsou to bacily?

Kniha Proč si musím čistit zuby? je v