Přisedněte si

Přisedněte si https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136969/prisednete-si-136969.jpg 3 18 6

Přisedněte si je kniha, ve které David Rath po několik posledních měsíců popisuje ve vazební věznici v Litoměřicích nejenom svoji politickou kariéru. Ze sešitu, do kterého svým úhledným, i když lékařským rukopisem, přepsala text jeho někdejší mluvčí Berill Mascheková, poté co se tento sešit, na rozdíl od autora, dostal oficiální cestou z věznice na svobodu. V knize se funkčně propojují tři příběhové roviny. ... celý text

Sajdeman
06.07.2018 1 z 5

Je to vlastně taková Obrana Sókratova, v podání Dr. Rátha. Pouze s tím rozdílem, že na konci nevypil ten jed.

Ač pan Ráth naznačuje, že je ateistou, je třeba ho bez dalšího odkladu Svatořečit. To asi touto knihou chtěl naznačit :o)

No nekupte to, když to stálo v Levných Knihách, ve výprodeji 5,-Kč.

milamarus
05.11.2015 5 z 5

Jsou tam informace, nad nimiž by se hodilo zamyslet, fakta, která vzbudí zájem, postřehy, u kterých se budete smát a dialogy, jež bezpochyby naopak prohloubí Vaši skepsi. Vše podané formou krátkých kapitol a pomocí různých časových rovin skvěle přibližujících ten šrumec v hlavě osamoceného člověka. Člověka, kterým se David Rath stal.

Za mě rozhodně pět hvězd.

RH faktor
21.05.2015 3 z 5

Koho tato kauza zajímá, tak tomu to za přečtení stojí. Modří ale vědí, že v této knize rozhodně nelze hledat "pravdu", jen je zajímavé vědět, jak si pan doktor přeje být viděn :-D Nic víc a nic míň od toho nečekejte! Kdo z toho vyvozuje cokoliv jiného je....řekněme, bláhový!

palmar
02.05.2015 5 z 5

V každém případě doporučuji přečíst.

Renatka
07.07.2013 4 z 5

Kniha se mi zdála celkem dobrá, zvláště pak popisování pobytu ve vězení. Občas si však musíte levicové názory a vize pořádně přebrat, aby se to ukázalo v realitě, prostě jak to ve skutečnosti je, bylo a bude.

maryzka
17.01.2013 3 z 5

Ačkoliv tento politik není mým oblíbencem po přečtení této knihy nevim jak ho hodnotit. Pan Rath tvrdě pracuje ve svém oboru( středočeské nemocnice se za jeho období zmodernizovali, některé památky se opravovali, bohužel zámek v Buštěhradě mu zlomil vas). Tak tvrdě pracoval až ho opozice klepla přes prsty. No každopadně to dporučuji ke čtení- jenom čtení okolo VZP a okolo nemocnic je přímo lahůdkou. Ale jinak nevim jestli si i Petra Paroubková nedělá nějakou dobrou reklamu pro svého manžela.

David Rath
česká, 1965