Přípitek s vrahem

Přípitek s vrahem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48497/pripitek-s-vrahem.jpg 4 18 18

cukrovka
24.11.2023 4 z 5

Posloucháno jako audio kniha, která je výborně načtena. Krátké až reportážně popsané skutečné krimi příběhy z československých luhů a hájů.

DK197
11.10.2023 5 z 5

AUDIOKNIHA: Tuto vesměs krátkou knížečku jsem si vybrala proto, že mě hrozně zaujal hlas a přednes audio interpreta Norberta Lichého. Je to opravdu skvěle namluvené i napsané a pokud máte skutečné krimi příběhy rádi, tenhle počin byste si neměli nechat ujít. Příběhy byly zajímavé a navíc z českých luhů a hájů. To, že je smutné, že k nim vůbec došlo, je samozřejmě jiná věc. Ale knižní zpracování nemá chybu.

J0hn
10.06.2023 5 z 5

Zajímavé příběhy. Poučné a vzhledem k době vzniku překvapivě čtivé. Některé příběhy jsem znal (jeden byl myslím i jako jeden z Případů majora Zemana), některé byli velmi komické. Navíc jako audiokniha perfektně namluveno Norbertem Lichým.

janina66
29.04.2023 5 z 5

Velmi povedený výběr kriminálních příběhů. Všechny byly zajímavé a mě bavil poslech knihy v podání Norberta Lichého.

edith79
02.04.2021 4 z 5

Zajímavé případy z let minulých. Vyvolalo to ve mě nostalgii, protože si pamatuju, že jsem tyto tenké sešity jako holka potají brala z knihovny rodičů a večer je četla, abch pak mohla v hrůze do noci zírat do stropu.

Dédečko75
25.10.2020 4 z 5

Dobre počtení a poučení

ThomasRuhe
09.04.2020 3 z 5

Jsou to krátké popisy skutečných kriminálních případů na uzemí republiky v sedmdesátých letech. Asi nejvíc mě zaujal případ chlapíka, který bral stopařky a pak se je snažil znásilnit. Moc se mu nevedlo, třikrát za sebou dostal od těch holek nakládačku, až jsem si říkal, že se na to nevykašlal...
úroveň těchto dokumentačně psaných případů vidím tak za 3 hvězdy.

Lucek
04.04.2020 2 z 5

Zajímavé příběhy, ale absolutně nevyužitý jejich potenciál. Velmi stroze napsané, přitom se z nich dalo vystřískat daleko víc. Nebavilo...