Případy římského praetora

Případy římského praetora https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347295/mid_pripady-rimskeho-praetora-QVn-347295.png 5 4 2

Publikace, která na 79 „případech“ ze starého Říma testuje teoretické znalosti studentů z oblasti římského práva . Jedná se však ale rovněž o nástroj zábavy a duševního tréninku pro všechny, kdo mají zájem o dějiny a právo – kdy si mohou na konkrétních případech otestovat své znalosti a postřeh

Alicapodmanicka
28.01.2024 5 z 5

Perfektná cvičebnica, ktorá ponúka zoznámenie s rímskym právom hravou formou. Praktické prípady sú často pikantné, ale pomáhajú rímske právo lepšie pochopiť na konkrétnych životných situáciách. Na hodinách je oveľa použiteľnejšia ako cvičebnica "Rebro-Hausmaninger" (až mi behá mráz po chrbte), kde nikto vlastne nevie, čo tým chcel autor povedať.

Miliarda
08.06.2018 4 z 5

Velice kvalitní cvičebnice, která edukativní a poměrně zábavnou formou rozšiřuje teoretické znalosti studentů práv z oboru římského práva na konkrétních praktických případech. Rozhodně jedna z těch lepších publikací na které lze na právech narazit.

učebnice právo římské právo učebnice práva

Autoři knihy

David Falada
česká, 1966
Michal Skřejpek
česká, 1957

Kniha Případy římského praetora je v