Otevřený hrob

Otevřený hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383266/bmid_otevreny-hrob-44i-383266.jpg 5 1864 1864

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Play Dead , 2016

zeja
02.01.2018 5 z 5

Skvělá kniha,zase jsem se nemohla odtrhnout.

gad
02.01.2018 5 z 5

Čím dál lépe! Kim nám poodhalí něco více ze svého soukromí a my už začínáme lépe chápat její tvrdou slupku. Příběh samotný vás nenechá ani na chvilku odpočinout, od začátku do samotného konce je to jedno velké napětí kdo z koho. Vrah či policie? Opravdu dobře napsaná detektivka.

koolsavage
01.01.2018 4 z 5

Dostala jsem darem a můžu říct, že jsem se té chvíle stala fanynkou Kim Stone ;-)

anko57
01.01.2018 5 z 5

Strhující kniha, neobvyklé je místo, kde je zasazen děj. Napínavé, až do konce jsem netušila, kdo je vrah. Doporučuji.

Evka27
31.12.2017 5 z 5

První ze série - Němý křik byla dobrá a kupodivu každá další kniha je lepší a lepší. Škoda, že ji přečtu tak rychle a pak čekám na další.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Kim mi přirostla k srdci, tato série je jedním slovem výborná. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Drsné, surové, pravdivé. Zase opět se člověk zamýšlí nad tím, jak moc nás ovlivní to, co zažijeme v dětství....

tom825
28.12.2017 5 z 5

Četl jsem i všechny předchozí díly a opět super čtení. Nejlepší kriminálky jaké jsem kdy četl!!!!!!!!!!!!!!

amyssonner
28.12.2017 5 z 5

Naprosto skvělé čtení, stejně jako knihy předchozí.

Ještě nikdy jsem nebyla takhle moc posedlá nějakou sérií.

TĚŠÍM SE NA DALŠÍ DÍL! :D

BlankaTr
27.12.2017

Bravo, A. Marsons! Tentokrát jsem vůbec netušila, kdo je vrah. Velmi ztrhující thriller, už se těším na další případy Kim. :)

Erlif
27.12.2017 5 z 5

Tahle spisovatelka nemá slabší knížku, všechny bych řekla, že jsou kvalitní a hodně dobré. A druhá půlka se dá přečíst za večer, protože od knihy se už nejde odtrhnout.

SilvieSisinka
25.12.2017 5 z 5

Super cteni.Kim je pro me jako droga....potrebuji dalsi varku ;-)

georginaa
25.12.2017 5 z 5

Od první knihy neznámé autorky po oblíbené, tak bych popsala knihy, na které se těším víc a víc. Fandím Kim, která se liší od ostatních, je tvrdohlavá, jde tvrdě za svým cílem a vždy dosáhne nečekaných úspěchů.

Ajuszka
25.12.2017 5 z 5

Zase nezklamala! Uz se tesim na dalsi dil ;)

Šánka
22.12.2017 5 z 5

Ta série je těžce návyková a myslím si, že v současnosti patří ve svém žánru ke špičce. Laťka byla od začátku nasazena vysoko a i tento díl ji drží.
Děj má neskutečné tempo, spád, skvělou zápletku a správné napětí. A ta nepřístupná, tvrdohlavá Kim se svojí partou mě moc baví.
Mám jen jedno doporučení, dobře si načasujte, kdy se pustíte do čtení, protože nejde odložit!!!

berila
22.12.2017 5 z 5

Další skvělá kniha od autorky, společně s "Němým křikem" za mě nejlepší. Už aby bylo další pokračování.

Karelvovsik
21.12.2017 4 z 5

Každá další kniha od Angely Marsons se mi líbí víc a víc. Jen tak dál!

Věrka69
18.12.2017 5 z 5

Perfektní čtení, už aby tu byl další díl.

nada3314
17.12.2017 5 z 5

Angela je skvělá spisovatelka, stvořila další napínavý příběh s Kim. Bude to nekonečné čekání na další díl

hs777
16.12.2017 5 z 5

Senzace - neskutečné tempo, našlapaný děj a ani jeden nudný odstavec. Knížky s Kim vždycky přečtu závratnou rychlostí ... teda spíš než přečtu, normálně zhltnu. Žádný krimičtenář si tohle nemůže nechat ujít.

Ilona
16.12.2017 5 z 5

To byla panečku jízda! Jak už zde bylo několikrát napsáno, díl od dílu lepší, barvitější, překvapivější. Co dalšího přinese pokračování? Hned sem s ním!