Otevřený hrob

Otevřený hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383266/bmid_otevreny-hrob-44i-383266.jpg 5 1864 1864

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Play Dead , 2016

Pav
09.03.2018 5 z 5

Super napínavé počtení, které má spád. Žádná vata. Už se těším na další díly. Naštěstí nemám ještě přečteny některé předchozí případy.

harena
09.03.2018 5 z 5

Výborně napsaný thriller už čtvrtý v sérii "Případy Kim Stoneové" a s překvapením jsem se dočetla, že spisovatelka přislíbila, že to bude šestnáctisvazkové dílo. Jednoduché, svižné čtení, styl jakým autorka píše se mi líbí.Tak se mám na co těšit, hlavně ať píše rychle.

PADA123
08.03.2018 5 z 5

Další kniha ze série opět nezklamala. Autorka výborně zpracovala závěr s šokujícím překvapením. Opravdu se velmi těším na další pokračování série o Kim Stoneové.

Lenka40
08.03.2018 5 z 5

Další výborně napsaný thriller od Angely Marsons.
Opět perfektně vymyšlený případ s Kim Stoneovou a samozřejmě překvapující závěr ,který jsem nečekala. Vraha jsem tentokrát uhodla těsně než ho sama vyšetřovatelka identifikovala . Určitě doporučuji a doufám ,že se brzy objeví další kniha od této spisovatelky.

alexis818
04.03.2018 5 z 5

Skvělé.skvělé a ještě jednou skvělé.Přečteno opravdu jedním dechem.Autorka je čím dál lepší.moc se těším na další díly.

Šebestová3
01.03.2018 5 z 5

Dokonale "neodložitelná" knížka, kterou prostě musíte přečíst na jeden zátah!!! :-)

Didi15
27.02.2018 5 z 5

Já prostě knihy s Kim miluju. Nutně už potřebuju další:) V tomto díle se povedl vrah:)

Jitty82
27.02.2018 5 z 5

Opět naprostá dokonalost. Skvěle napsané. Autorka drží svoji laťku velmi vysoko.

Hella
26.02.2018 3 z 5

Jasně - čtivé a postavy sympatické (až tedy na to stupidní a fakt nepochopitelné váhání Kim ohledně osteoarcheologa, že?), ale přesto se nemůžu ubránit dojmu, že předchozí díly byly o něco lepší... (jo a taky já mít takovou šéfku, byť výkonnou a případy uzavírající, tak tedy beru nohy na ramena).

pavčape
22.02.2018 4 z 5

Tak čtvrtý díl jsem bohužel četla jako první, protože je problém knihu v knihovně zapůjčit. Dávám čtyři hvězdy za to, že se knížka četla svižně, je psaná tak, že dává smysl, nejsou v ní žádné zbytečné dějové linky navíc, pohutka vraha uvěřitelná a závěr překvapivý! Těším se na další knížky autorky, jelikož předchozí případ byl zde zmíněn a vypadá dobře!

hanap
18.02.2018 5 z 5

Výborně napsaná krimi ani čtvrtý díl neubral na zajimovosti. Jen bych se přimluvila, aby Kim ke konci dílu už nehrozilo nebezpečí. Štve mě, že ji pokaždé zmlátí, měla by si dát víc pozor.

sramkovamichala
16.02.2018 5 z 5

Příběhy Kim jsou neskutečně čtivé od začátku do konce. Příběh je skvělý, závěr překvapivý. Vřele doporučuji!

Zlodějka knih
13.02.2018 5 z 5

Mě se hodně líbilo, jak nakonec ze dvou případů byl jeden - ty částečky skládačky, jak do sebe nakonec dokanale zapadly - to bylo úžasné....další díl, který se mi četl s naprostou lehkostí a s nekonečným zaujetím...moje podezřívání všech možných postav a nakonec nečekaný zvrat od autorky pro mě byl prostě úžasnou tečkou....i když můžu říct, že přítel v nemocnici se mi moc nepozdával už od začátku, ale expertka na brouky byla prostě jenom protivná dáma...líbí se mi styl této autorky a proto mi přijde super každý příběh o Kim, opravdu pokud tomu všemu dojdete na chuť užijete si pokud ne.e jdete se podívat na něco, co vás zaujme líp a to je na světě knih to super, že si každej můžeme vybrat to, co nám vyhovuje víc :)

Manyna
10.02.2018 5 z 5

Další parádní kniha ze série. Tentokrát je zápletka opravdu hodně ostrá. Dva zdánlivě nesouvisející příběhy, přičemž jeden na druhém stojí.

kadgam
10.02.2018

Veľmi zaujímavá zápletka aj jej vyriešenie. Napätie počas celej knihy. Na začiatku sa mi zdalo, že sa Kim príliš háda s kolegami, ale bolo to iba uvedenie do situácie.
Moja prvá Marsonovej kniha, dúfam, že nie posledná.

amladar
09.02.2018 5 z 5

Velmi zdařilá kniha, napětí i styl autorky mi naprosto vyhovuje. Doporučuji.

RADOST
02.02.2018 5 z 5

Celá série je napínavá a dobře se čte. Všechny díly se zabývají způsoby a důsledky narušení lidské psychiky. Tím mě série opravdu zaujala.

Azmodan
01.02.2018 5 z 5

Zajímavý příběh. Z počátku jsem si sice myslel, že jde jen o slepé vytěžení jednoho z dílů Kriminálky Las Vegas, ale první zdání klamalo. Zajímavá zápletka a zajímavé důvody proč k vraždám docházelo. Po Němém křiku konečně příběh, který mě zaujal a bavil. Můžu doporučit. Snad jen antistresový šéfův míček mi tam chyběl.... Tak snad v příštím díle.

Terez25
29.01.2018 5 z 5

Miluju případy Kim Stone. Již 4. díl této série a opět brilantní. Angela Marsons mě zatím rozhodně nezklamala a doufám, že brzy přijdou další knihy. Doporučuji.

myshak
29.01.2018

Nechápu, jak to Angela dělá. Celý příběh vás navede, že pachatel je tahle osoba a nakonci zjistíte, že to byla úplně ta nejmíň pravděpodobná osoba. A vy dočítáte s otevřenou pusou. Zbožňuju Kim a je mi trochu líto, že to pokaždý nějakým způsobem schytá... Opět dokonale čtivá a napínavá kniha!