Otevřený hrob

Otevřený hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383266/bmid_otevreny-hrob-44i-383266.jpg 5 1864 1864

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Play Dead , 2016

kyssling
28.01.2018 3 z 5

Solidní pokračování detektivky, něco mě tam, ale chybělo ... Utkvěla mě v doslovu následující věta autorky : "že fóra na sociálních médiích jsou přívětivá a přátelská místa" - mám opačnou zkušenost :-)

111moni
28.01.2018 5 z 5

Objevit tuto paní spisovatelku, byla výhra. Další výborná kniha. Zápletka , kdy se rozplétají nitky dávné minulosti, podezřelý je každý a sami začínáte tušit.Navíc morbidní místo činu.Skvěle napsáno, napětí až do konce a musím říct, že jediné díky víře v další pokračování jsem byla přesvědčena, že to Kim zvládne. Těším se na další.

Lindulinek
26.01.2018 5 z 5

Skvělá detektivka, která nezklamala ani napětím, příběhem a ani rozuzlením. Autorka zůstává jednou z mých oblíbených.

maxx
25.01.2018 5 z 5

Spisovatelka opět nezklamala příběh je naprosto úžasný od první stránky až do konce a líbilo se my propojení dvou případů dohromady.... musím osobně říct že se těším na 5 knížku, protože všechny 4 příběhy jsem zhltal jedním dechem.....

Ajinka126
25.01.2018 2 z 5

Takové zklamání. Tolik mě mrzí, že se nepřidám k vaší radosti, ale nemohu. Ten příběh byl vágní, nepromyšlení, bez akce a napětí a hlavně předvídatelný. Nečekalo mě žádné finále nebo rozuzlení. Tohle bylo psané horkou jehlou a tak nějak strojově. Nebylo to promyšlené jako detektivky Agathy Christie. Velké zklamání a nevím, zda si od autorky ještě nějakou knihu koupím.

zuzana2599
24.01.2018 5 z 5

Detektivka, která má šmrnc !! Je to velmi čtivý a svižný příběh se svéráznou Kim Stoneovou, celá série této britské krimi je lehce návyková ...Krimi ostré jako žiletka, po jehož dočtení se budete těšit na další :-)

ivana1975
23.01.2018 5 z 5

Musim povedat, ze tieto knihy su fakt dobre. Autorka urobila velky pokrok od prvej knihy az k tejto. Kim je omnoho sympatickejsia odkedy negula neustale ocami.

happy-smile
22.01.2018 5 z 5

Každá další knížka z této série se mi líbí víc a víc. Kim se svým chováním mě prostě baví. Navíc má Angela stále zajímavé nápady na zápletky. Jsem opravdu zvědavá, jak dlouho se podaří udržet takto vysoký standard, už aby tady byl další díl!

Ceeca
18.01.2018 5 z 5

Jako všechny knihy od autorky... prostě čteno jedním dechem, překvapivý závěr. Prostě 5z5

Kekik
15.01.2018 5 z 5

Kim a její tým, tak jak je známe a zbožňujeme. Velmi povedená série. DOPORUČUJI !!!

Jitulle
15.01.2018 5 z 5

oblíbená autorka nezklamala. Napínavé, dobře čitelné.

perpe2a
13.01.2018 4 z 5

Tuto sérii miluju a proto 4 hvězdy. Tento díl se odehrával v neobvyklém prostředí a tím to bylo zajímavé, ale jinak mi přišel malinko slabší, než díly předešlé. Ale i tak stojí za přečtení.

iška
10.01.2018 5 z 5

Detektivka podle mého gusta. Napínavá do poslední stránky.

1825
09.01.2018 5 z 5

Knizku jsem hltala , opravdu doporucuji.. kratke kapitoly, svizny dej.. uz mam doma vsechny 4 dily a nutne potrebuju aby se u nas vydal zbytek!!! :-))

Lotka
08.01.2018 3 z 5

Překvapivé rozuzlení, jinak průměr mezi detektivkami.

bara1447
08.01.2018 5 z 5

Je to moje první kniha od této autorky, a jedno je jasné, určitě není poslední. S obrovskou chutí se vrhnu i na předchozí knihy. Příběh mě ani chvilku nenudil, bylo to napínavé a na konci jsem byla překvapená. 5 hvězd si určitě zaslouží.

jonathan
06.01.2018 5 z 5

Výborné! Presne ten typ knihy, ktorý ťaháte so sebou všade: po celom byte, do autobusu cestou do práce, do vane... pretože nemožete prestať čítať.

astra3
05.01.2018 5 z 5

Nezklamala. Prostě prima čtení.

aleza1
04.01.2018 5 z 5

Úžasné!!! Tato autorka a celá řada si opravdu zaslouží označení Bestseller!!!

Anne123
03.01.2018 5 z 5

Přečtu si pár stránek a půjdu spát. Jojo, to si můžete říkat jen v případě, že nedostanete do ruky něco od téhle neuvěřitelné autorky. Přečteno za jednu noc a jedno ráno. Hltám knihu za knihou, případ za případem, stránku za stránkou a pořád nemám dost. Skládám velkou poklonu a těším se na další příběh. (Kdyby šlo, dám i víc než pět hvězdiček.)