Ztracené děti

Ztracené děti https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321714/mid_ztracene-deti-WuP-321714.jpg 5 553 148

Kate Burkholderová, policejní náčelnice v ohijském městečku Painters Mill, pomáhá kriminalistům při hledání zmizelých amišských děvčat. Jenže scházejí jakékoliv indicie, starosvětská komunita Amišů je skoupá na informace a situace se ještě zhorší, když je jedna z pohřešovaných nalezena mrtvá.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Gone Missing , 2012

kika 13
24.06.2017 5 z 5

Za mě super.Původně jsem ji měla zařazenou do výzvy,ale nakonec se mi tam nedostala.Určitě si přečtu další romány od této autorky.

moni-zbuzi
25.05.2017 5 z 5

Skvěle stupňující se děj . Velmi zajímavý konec až bych řekla děsivý. Opět skvělá kniha.

Hella
07.05.2017 5 z 5

Fantastické: Napínavé, věrohodné i překvapivé. Jako příjemný bonus i nadále realisticky uvěřitelný vztah Tomasettiho a Kate. Jednoznačně výborné! (stejně jako všechny předchozí díly).

PetraBery
06.05.2017 4 z 5

Podařený již čtvrtý případ náčelnice Kate, možná o něco lepší než ty předchozí. Opět prostředí Amišů, nad jejichž jednáním mi někdy zůstává rozum stát. Pachatele jsem neuhádla, konec mě mírně překvapil (hlavně poslední strana). Pokud bude další díl, ráda si ho přečtu.

Věrka69
03.05.2017 5 z 5

Přečto za jeden den, skvělá.

Jana77
20.04.2017 5 z 5

Dokonalá! Ostatně jako vždy. Knížky Lindy Castillo jsou syrové, bez kudrlinek, přesně jak mám ráda!

DariDerek
18.04.2017 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl ze série. U autorky je krásně vidět, jak se s každým dílem zdokonaluje, jak je vypsanější, příběh odsýpá a nechybí tomu nic, co by správný thriller měl mít. Více píšu v recenzi v záložce :-)

1825
14.04.2017 5 z 5

Zazitek!! Mozna i zatim nejlepsi dil ze serie..