Příběh TY a JÁ

Petra Lejsková ve svém románu vypráví o osamělé rozvedené třicátnici Katce, která je nespokojená se svým dosavadním životem. Na scénu se náhle dostávají dva muži. Pod vlivem emocí, které v ní obě tato osudová seznámení vyvolávají a vznikne plno hořkých zklamání, bolesti a velké lásky.

http://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30681/pribeh-ty-a-ja-30681.jpg 4.420
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Petra (ČR)

Miky.sk8

Kdybych si bývala přečetla recenze před tím než jsem začala číst, možná bych nebyla tak šokovaná a byla bych připravená na špatný konec. Kniha se mi ale i přes to všechno líbila, zhltla jsem jí během dvou dnů, neskutečně jsem se nasmála a čekala šťastný konec. No nakonec jsem si pěkně pobrečela a myslela jsem na knihu ještě další tři dny, ani nevím proč se mě děj a hlavně konec tak moc dotkl, asi proto, že jsem tak moc fandila hlavní hrdince aby už konečně byla šťastná. Ale takhle to má asi u dobrých knih být, aby zanechaly dlouhodobý dojem. Takže vřele doporučuji.

EvikU.

Průměrná romantická kniha. Čte se ale hezky. Proč ne?

edith79

Po spoustě krimi a thrillerů jsem si ráda odskočila do poklidnějších vod romantiky. Tato knížka je napsána vtipně, čtivě a opravdu mě bavila. Bohužel jsem díky zdejším komentářům tušila co mě čeká a tak mě konec nepřekvapil a nešokoval, ale to neznamená, že mě nedojal.

mStationka
02.10.2015

Příběh TY a JÁ se Peťulce opravdu povedl....

KSarlota
17.11.2014

krásná, vtipná knížka, která vás rozbrečí

Leniiis
20.10.2014

Super knížka.

luky123
27.06.2013

Nádherná knížka. Dlouho mě nic takhle nedojalo... a to normálně u knih nebrečím.

mi-nul-o
19.03.2013

Taková Lanczová pro dospělé a navíc stokrát lepší. :-)
Pokud jste duší puberťačky-romantičky, připravte se na to, že se zamilujete - a pak vás to rozseká, vybrečíte si oči.

SANIA3
08.03.2013

Velmi pěkné románkové počteníčko :)

giggle
11.09.2012

Příběh, kde vlastně nebudete číst nic nového, co byste jinde nečetli. Příběh, který kdyby běžel na plátně, označila bych ho za přeslazený kýč. Avšak s obracením stránek příběh, který váš naprosto strhne. Na jedné straně hrdince můžete závidět, na straně druhé vám dojde, že by o takovou lásku nikdo z vás nestál. Upozorňuji na možnost slzavého údolí po dočtení. Úžasné a kruté.

romysa
30.08.2012

Tato kniha je má "srdcovka" místy se člověk směje,pak zas pláče,po přečtení jsem ji ihned zakoupila a hodně často se k ní vracím

mysterygirl
18.01.2012

Moc se mi to líbilo..Připadala jsem si jako cvok, když jsem se smála v buse při čtení téhle knihy.
Příjemné čtení

bookcase
25.08.2011

Ale jo.....letní odpoledne, kafe, knížka..přesně pro tyhle chvíle je tento románek jako stvořený.

Petra Lejsková-Langová

Petra Lejsková-Langová