Navždy mrtví

Navždy mrtví https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169544/bmid_navzdy-mrtvi-llg-169544.jpg 4 154 32

Pravá krev série

< 13. díl

Sookie Stackhouseová se ocitne v ohrožení života, potom co odmítne znovu přijmout svou bývalou kamarádku a kolegyni Arlene jako servírku do baru U Merlotta, který teď vlastní společně se svým kamarádem Samem. Krušné chvíle zažívá také ve vztahu se svým přítelem Ericem Northmanem, protože on i jeho upíří přátelé si od ní zachovávají podivný odstup. Když se Sookie dozví důvod tohoto odcizení, je naprosto zoufalá a neví, co si počít. Její potíže vyvrcholí ve chvíli, kdy v jejím rodném městečku Bon Temps dojde k vraždě a policie ji zatkne jako pachatelku zločinu. Důkazy proti ní jsou však nedostatečné a Sookie je propuštěna na kauci. Když se pak pustí do vyšetřování zločinu na vlastní pěst, dojde k poznání, že to, co se v Bon Temps vydává za pravdu, je jen pohodlná lež, že snaha dobrat se spravedlnosti pouze plodí další krev a že cit, který se tváří jako láska, není dost silný....... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Baronet

Dead Ever After , 2013

77fifi
29.03.2016 5 z 5

celá série.... perfektní, odpočinková....

lenka7201
25.02.2016

Líbil se mi děj, ale tentokrát bych měla výhrady ke zpracování... kde se najednou vzala ta přitažlivost mezi S a S (jistě, určitá forma tam byla vždycky), ale čekala bych, že ve finále začne nějak gradovat, že ji autorka vysvětlí, trochu rozvede... Misto abych dočetla s pocitem, že vše dobře dopadlo, měla jsem pocit neúplnosti...

Andvejka
27.07.2015 4 z 5

Konečně jsem zakončila celou sérii... Kniha byla fajn, ale oproti jiným dílům docela nuda (aneb ani jednou se nedostavilo nutkání přečíst ještě pár stránek abych věděla, jak to dopadne...). Navíc se stále nemůžu zbavit pocitu neúplnosti uzavření některých dějových linií.

Shrnu-li celou sérii o upírech, tak jsem byla spokojená. Některé díly byly slabší, jiné zase mnohem lepší, takže se docela hezky vyvažovaly. Určitě si knihy někdy v budoucnu ráda zase přečtu.

bara8686
14.05.2014 4 z 5

opravdu poklidný díl,dopadlo to jako v pohádce všichni nepřátelé jsou pryč a zůstala jen princezna s princem,možná že je dobře že to zkončilo,protože další díly by už byli asi o ničem

Nikol18
26.04.2014 5 z 5

Škoda, že je už konec. Sookie jsem si moc oblíbila, i přes některé pasáže, které se mi nelíbily. Knižní série se mi velmi líbila, možná dokonce více než seriálové zpracování. Tak někdy na shledanou Sookie!

Samira
10.03.2014 4 z 5

Jak série dopadne a koho si nakonec Sookie vybere jsem už tušila několik dílů, i když to chápu, tak stejně nemůžu skrýt mírné zklamání. Knížka není špatná, ale pokud člověk čeká dramatický závěr, tak bude zklamaný. Byl to spíš poklidný díl. Něco tomu chybělo, hlavně Eric. Ale jinak celkově sérii moc chválím jako celek.

Sobotikova
21.01.2014 3 z 5

Některé série by měly v nejlepším skončit. I když to nebylo nejhorší čtení, už mne Sookkie bohužel přestává bavit.

Ranuncul
20.11.2013 2 z 5

Pro mně jeden z nejslabších dílů.Nevím jestli už mě to tak nebaví nebo co.Taky nejsem nadšená,že to dopadlo tak jak to dopadlo.Ale určitě může být ještě pokračování,pořád je to otevřené.

Marky.F
13.11.2013 3 z 5

Nevím čím to, ale tentokrát mě kniha moc nechytla. Možná to bylo tím, že předchozí knihy jsem četla víceméně před rokem, takže nadšení stihlo poněkud opadnout. Ale na oddech fajn knížka, ačkoli si myslím, že předchozí díly byly lepší.

Janiss_89
13.11.2013 3 z 5

Dobré ukončení série, ale jak píše May na mě moc málo upíru a málo sexu:D A teda nejsem zrovna nadšená, že skončila s tím s kým skončila.

finka
07.11.2013 4 z 5

Přidávám se k May. Ano, příjemné čtení.

May
05.11.2013 5 z 5

Překvapivě málo upírů a překvapivě málo sexu :-) Jako vždy velmi příjemné čtení a jako vždy Sookie všechno zvládne :-)