Pozlátko

Pozlátko https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17504/bmid_pozlatka-r1G-17504.jpg 4 225 65

Ema žije v luxusní vile, rozmazlovaná blahobytem, láskou a volností, o níž se jiné ženě ani nesní. Nic pro ni není nemožné ani nedostupné. Manžel by jí snesl i modré z nebe a synek Erik ji denně obdařuje roztomilým dětským úsměvem. Ale Emě to nestačí. Stále má pocit, že jí něco uniká, a bezhlavě se vrhá do vášnivého dobrodružství…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Noxi

Pozlátka , 2003

helča5
20.08.2016 4 z 5

Rozhodně bych nechtěla žít život Emy,žila v přepychu,obklopená láskou,kterou ale neuměla vracet,a přesto byla nespokojená.Důkaz toho,že peníze nepřinášejí štěstí,život se skládá z malých radostí a pro většinu žen jsou smyslem života jejich děti,co do nich vložíte,to se vám vrátí.

zuzana2599
14.08.2016 5 z 5

Knihy této slovenské autorky jsou mojí srdeční záležitostí. Pozlátko se mi hodně líbilo, příběh mě doslova pohltil a já jen četla a čekala jak to s Emou, Karlem, Erikem a Silvestrem dopadne. Děj měl spád, skvěle se četl a já si jako čtenář tento manželský duel nádherně užila :-)

majík1
04.07.2016 5 z 5

Moc hezká kniha

Petule5
16.06.2016 5 z 5

Knížka se mi jako vždy líbila, až na Emu která mi občas lezla na nervy, ale hodnotím kladně, díky příběhu který určitě připomněl každé z nás co máme doma za poklady :-)

popeluška
11.04.2016 5 z 5

Pohodové, krásné čtení.Kniha nás vede k zamyšlení nad tím vážit si toho co máme :-) prostě další suprová kniha od autorky :-)

andream
05.04.2016 4 z 5

Jako oddechovku ba dovoleniu muzu doporucit, cte se dobre, trosku predvidatelna ale za precteni myslim stoji.

mischapida
02.05.2015

Tak jsem ji nakonec přelouskala, ale odpor k hlavní hrdince se mě držel po celou dobu čtení. Tak, jak se k oblíbeným autorům a knihám vracím často a ráda, tak tahle bude ležet vzadu v knihovně a bude se na ni prášit...

Leniiis
08.03.2015 5 z 5

Knížka se četla sama, jako každá od Táni. Jo holt, každej chce vždycky to, co zrovna nemá. Konec mě troch překvapil, přiznám se, že i když byla Ema potvora, tak jsem naivně doufala a nebo jí i možná přála lepší konec.

Pet 34
16.01.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Poučná, každý by se měl zamyslet, jestli si dostatečně váží toho pěkného a dobrého, co má. Protože když si pak toho neváží, může to rychle ztratit. A pak už je pozdě, jako u Emy.

Kopretina_aku
08.10.2014 3 z 5

Emě bych už od prvních stránek vrazila pár facek a jejího manžela jsem obdivovala, že s někým takovým může být. Syna jsem litovala, že má matku, pro kterou je jenom na obtíž. A protože mě hlavní hrdinka tak neskutečně iritovala, tak jsem jí chtěla mít co nejdříve z krku a musím říct, že se mi to povedlo. Knížka jako vždy čtivá, taková jak já říkám, ke kafíčku dobrá.

ina77
25.06.2014 3 z 5

No,tak já ani nevím jak to okomentovat.Mám tuto autorku ráda,ale tahle kniha byla taková divná.
Asi jak se Ema chovala,já to nějak nepochopila.Pokud by jí bylo 18 let,tak snad,ale tohle mi přišlo divné.
Ale za přečtení kniha určitě stojí.

kika 13
17.05.2014 3 z 5

Ta Ema to je skutečná síla.Příběh se četl jedním dechem.

radynka
14.03.2014 4 z 5

kniha přesně splnila to, co jsem od ní očekávala. Intelektuálně vás to sice neobohatí, ale to doufám, ani nikdo nečekal. :-) Sice tenhle typ literatury už nečtu, ale jako oddechovka dobrý.

mája1970
07.03.2014 5 z 5

opět čtivá krásná kniha

VladkaBU
05.11.2013 4 z 5

... Ema mi byla od začátku nesympatická. Jedna ze situací, které se v životě dějí, ale fakt, že máma opustí své dítě, mé povaze na rozum nejde. Ale příběh se mi líbil.

Neri
20.08.2013 4 z 5

Čtivé a přesvědčivé, jako vše od této autorky. Vzhledem k tomu, že jsem takovou "Emu" potkala i ve svém okolí, o to víc je pro mě její postava uvěřitelná. Konec předvídatelný, ale rozhodně to neubírá na celkovém dojmu.

hrabenka
17.03.2013 5 z 5

Autorka opět nezklamala,její knížky se čtou jednoduše,příběh je čtivý.

Val
27.09.2012 4 z 5

Tato spisovatelka mě zatím ještě nezklamala.... Je pravdou, že Ema mi svými názory a chováním drásala nervy a pořád přemýšlím, jestli je vůbec možné, aby chodil po světě někdo takový, jako je ona.....Podle mě se konec dal očekávat, tedy mě nepřekvapil.

martina9219
15.08.2012 5 z 5

Taky hezká knížka, i autorku jsem si oblíbila. Jenom mi vadí na téhle knížce, že tam neni napsáno, jak to dopadlo všechno a to mě zklamalo :(

monula101
22.07.2012

Knizka byla dobra jen jsem tak precetla obsah mamce a ta mi zrovna rekla jak to dopadne tu knizku necetla nerada cte.I tak jsem ji cetla at se dozvim jak to dopadne a dopadlo to presne jak mamka rekla:-)

sobectví zlatokopka

2011  82%Dva životy