Pomalý valčík v Cedar Bend

Pomalý valčík v Cedar Bend https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3750/bmid_pomaly-valcik-v-cedar-bend-rsX-3750.PNG 4 16 4

Autor, který se proslavil knihou Madisonské mosty, vypravuje milostný příběh univerzitního profesora, který pátrá po minulosti své nově nalezené životní lásky. Pátrání ho ze současné Ameriky zavede až do exotické Indie.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Argo

Slow Waltz in Cedar Bend , 1993

zdennyrakky
07.07.2022 2 z 5

Uf, zezačátku super, ale pak z toho vylezla prachsprostá červená knihovna pro chlapy, zlomilo se to zhruba s Michaelovým odjezdem do Indie. (Jel tam ostatně úplně zbytečně, jak se později ukázalo - jen aby bylo o čem psát.) Po návratu z Indie už se to nedalo číst, byla to nastavovaná kaše psaná podivně zrychleným tempem a čím dál kýčovitější, úplnej Nicolas Sparks. Ne, tohle opravdu není kniha, která ve mně něco nechala a na kterou si ještě někdy vzpomenu...

lusila
23.02.2022 5 z 5

Autor je fotograf a hudobník, rád cestuje a nosí traky . Tak mám pocit, že do každej knihy, ktorú napísal, vložil aj kúsok seba. Aj tento príbeh je krásny, aj keď iným spôsobom ako Madisonské mosty.

Sova15
21.11.2019 5 z 5

Madisonské mosty to nejsou. Je to Pomalý valčík....Proč pořád srovnáváme čtenou knihu s tou, kterou autor napsal a byla naprosto výjimečná. (Děláme to i u jiných autorů).
Mě se kniha moc líbila, v jednom místě se trochu, malinko propojila s Madisonskými mosty (fotka Roberta Kincaida). Styl psaní, romantiku má autor stejnou. Příběh je jemný, z počátku je vztah nevinný a postavy krásně vykreslené. Krásné čtení.

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Určitě zajímavý příběh,ale Madisonské mosty to nejsou.

Indie milostné romány romantika

Robert James Waller