Pokojovky a jak se o ně starat

Pokojovky a jak se o ně starat https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397080/bmid_pokojovky-a-jak-se-o-ne-starat-lte-397080.png 5 42 8

Vše o pokojovkách na jednom místě. Na listech knihy Pokojovky se dozvíte vše, co potřebujete vědět o jejich pěstování. Jak se o pokojovky v průběhu roku starat, aby byly spokojené, nebo co si počít, když se něco nepovede. K tomu zde najdete profily dvaceti nejoblíbenějších rostlin, DIY návody a spoustu zelené inspirace.

petra1394
23.09.2023 5 z 5

Knihu jsem vyhrála přes instagram, jelikož už není k sehnání. Je to poklad :)

Silwinka87
22.08.2022 5 z 5

Knížka je nádherná a informace stručné a jasné.. Najednou vím, co mám dělat :-)

amaenium
10.05.2021 4 z 5

Jako začátečník, který si už stihl nějaké ty pokojovky pořídit, jsem musela dřív nebo později sáhnout i po nějaké té příručce.
A to bych nebyla knihomol, abych si to jen přečetla na internetu a nepořídila si na to speciální knihu - a proto jsem se rozhodla pro tu nejlépe hodnocenou a zároveň i velmi povedenou: nejen že je krásně zpracovaná a z kvalitního materiálu, ale i po obsahové stránce se tu dozvím mnoho. Před samotnou koupí květinky si promyslet její umístění, vybrat tu vhodno, potom samotná péče o ni, hnojení, zalívání a stane se i mým pomocníkem, když bych něco pokazila. Našel se tu i výběr těch nejběžnějších pokojovek, které tvoří základy džunglí v bytě.

Simon659
24.01.2021 5 z 5

Krasne zpracovana kniha!
Velmi dobre odvedena prace..
Kdo ji nema, at si ji urcite poridi..
Vrele doporucuji.
Jen tak dale holky.????

Capkomi
24.01.2021 5 z 5

Skvělý průvodce světem rostlin, nádherná vazba, krásné zpracování a ilustrace.

Libris_Na_Ex
08.07.2020 5 z 5

Super příručka pro začátečníky. Každý se dozví všechny pojmy, které se kolem pokojovek motají a nebude tápat když čte popisy, co se po něm vlastně chce. Ale samozřejmě obsahuje i věci, které ocení i zkušení pěstitelé, ať už třeba Co říkají listy, jak připravit pokojovky na dovolenou nebo DIY návody.

Limonadovyjoe
21.02.2019 5 z 5

Krásná knížka pro všechny #plantgirls a #plantlovers. Plno důležitých informací jak se o pokojovky správně starat aby nám dělaly radost a krásné fotky, díky kterým budete chtít mit všechny kytičky doma.

Marčullkas
20.02.2019 5 z 5

Krásně zpracovaná knížka a ty fotky ♡ inspirace a především motivace! Díky Pokojovky

pokojové rostliny

Autoři knihy

Zuz Gašparovičová
slovenská, 1988
Rozi Zacharov
česká, 1988
Aneta Vachová
česká, 1990

Kniha Pokojovky a jak se o ně starat je v