Pod kůží

Pod kůží https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267106/mid_pod-kuzi-267106.jpg 4 231 80

Gaby Mortimerové na první pohled nic nechybí - je hvězdou populárního ranního televizního programu, matkou osmileté dcerky, s manželem Philipem, úspěšným finančníkem, vlastní luxusní dům na londýnském předměstí. Když však jednoho rána narazí při běhu v místním parku na mrtvolu neznámé dívky a uvědomí o nálezu policii, uvede do pohybu sled událostí, které její život nenávratně změní. Mohla za to skutečnost, že se těla dívky dotkla a pak policistům tvrdila opak? Nebo souhlas s tím, že bude vyslechnuta bez přítomnosti právníka? A kde se berou další a další stopy, jež naznačují spojitost zavražděné s Gaby a její rodinou? Zatímco šokovaná žena zjišťuje, že se v případu stala hlavní podezřelou, její svět se začíná hroutit: Philip, se kterým procházela v poslední době manželskou krizí, odjíždí narychlo na služební cestu do Singapuru, dům se ocitá v obležení senzacechtivých novinářů, v televizním programu je nahrazena moderátorkou, která o její roli už dlouho usiluje. Zachrání Gaby její pokus pustit se do vyšetřování na vlastní pěst? Psychologický thriller britské autorky, ve kterém nelze nikomu věřit a vše je jinak, než se na první pohled zdá, čtenáře nepustí až do poslední stránky a svého zcela nečekaného vyústění.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Paseka

Under your skin , 2014

VeronikaJak
15.08.2016 4 z 5

Na tohle hodnocení, jsem se musela vyspat. Fakt je, že jsem za večer dočetla polovinu knihy, tudíž příběhu nemůžu odepřít čtivost a napětí. Ale ten konec... tohle mě asi trochu zklamalo. Nebo ne? Ani spánek mi nepomohl se rozhodnout. Určitě to ale stálo za přečtení, jen nevím, jestli to nebylo trochu přitažené za vlasy.

Acquenta
10.08.2016 4 z 5

Zmizelé se opravdu nic nevyrovná. Tohle bylo super, sice to bylo občas fakt okaté, že jsem uhádla vraha, ale líbilo se .

perpe2a
25.07.2016 4 z 5

výborný příběh, celou dobu jsem si myslela, že vím zcela přesně, kdo to udělal, ale ten závěr...wow...rozhodně stojí za přečtení!

Vladísek
23.07.2016 5 z 5

Téhle knize dávám jednoznačně 5 hvězd! Skvělý thriller, který mě bavil opravdu od začátku až do konce. I přesto, že v samotné anotaci u knihy se píše, že by čtenář neměl důvěřovat nikomu, při čtení jsem nabývala dojmu, že pachatele jsem již odhadla. Chyba. Konec mě překvapil. Doporučuji.

Gabrinela
20.07.2016 2 z 5

Ničím výjimečná kniha, trošku utahané, jsem už ráda, že jsem dočetla. SPOILER!!!!!! Po dočtení rozuzlení jsem toho názoru, že autorka čtenáře vyloženě podvedla. U příběhu psaného v ich formě to beru tak, že příběh se skutečně dle dané osoby stal tak, jak popisuje (kromě případů např. výpadku paměti, psychického onemocnění apod, které odlišnost vysvětlí), ale vlastně 3/4 knihy nám někdo něco říká a pak nám najednou řekne, že to bylo úplně jinak? To mi připadá vyloženě amatérské. Škoda.

Danago
09.07.2016 5 z 5

Neodtrhla sem se od knížky od začátku do konce. Velice dobrá knížka. Kdo má rád psychotriler, ten nebude litovat, rozhodně patří mezi to nejlepší v tomto žánru.

zuzana2599
20.06.2016 5 z 5

Hodně dobrý psychothriller, přečetla jsem za dva večery a konec byl vskutku strhující, překvapivý a hlavně nečekaný. Určitě je to kvalitní čtení, kniha se jen těžko odkládá. Doporučuji!

Peace
18.06.2016 4 z 5

"Skutečné peklo života je v tom, že každý má svoje důvody."

Ve svém žánru rozhodně dobrá kniha! Čtivě napsaná a velmi dobře vymyšlená.
I když si myslíte, že tušíte závěr, stejně ho (troufám si říct) neuhodnete ;o)

Martia
22.05.2016 5 z 5

Je pravda, že má kniha trochu rozvinutější děj, ale za ten závěr to stojí, ten je totiž pořádný psycho.

Hella
14.05.2016 4 z 5

Velmi neotřelý příběh s nečekanými zvraty. Doporučuji (ačkoliv Zmizelá či Na zabití jsou ještě o třídu výš).

bookcase
01.05.2016 5 z 5

Opět jeden z výborných psychothrillerů. To závěrečné rozuzlení bylo husté!

Zrzavá_Tereza
13.04.2016 4 z 5

Řeknu to jednoduše - stane se zločin a vy čekáte všechno možné, promýšlíte různé varianty, podezříváte... ale tohle prostě nedokážete uhodnout. Takže doporučuju!

Gibis
31.03.2016 5 z 5

Za mě teda rozhodně pecka a po právu 5*! Nemohla jsem se od příběhu odtrhnout a ten konec....no nechte se překvapit, mě spadla brada :)

Lenka.Vílka
06.03.2016

A ona se ne a ne furt vykecat! Další kniha, která se otírá o Zmizelou! Další kniha, která se otírá o Zmizelou a za mě naprostá katastrofa. Nejsem náročný čtenář, přečtu i klidně blbost, když je dobře napsaná. Za mě nedočteno, nehodnoceno a už abych knihu vrátila do knihovny.

JezinkaJ
02.03.2016 4 z 5

To bylo ale překvapení, že jo? Kousek závěru jsem odhadnout dokázala, ale zásadní obrat v ději ani náhodou.
Úplně skvěle sem se četbou bavila půlku večerů mého lyžařského týdne.

Pivísek
11.02.2016 4 z 5

Nebýt trošku větší popisnosti, než jsem zvyklá, dám klidně 5*, protože příběh byl vážně povedený. A ten závěr! Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi psychologické thrillery... Kniha se vám opravdu dostane pod kůži a nepustí vás až do úplného konce! :o)

kneslova
21.12.2015 4 z 5

Námětem je celkem všední příběh nevšedně převyprávěný s mnoha nápady k tomu. Čili zajímavá kniha, které bych vytkla jen pro mne mírnou zdlouhavost a popisnost. Jinak jsem typovala pachatele, který se nabízel, ale ten úplný závěr je třešinkou na dortu.

ELBA
15.12.2015 4 z 5

A tak čítam a hovorim si: "Gaby, Gaby, čo Ti to spravili, načo si liezla do toho parku, bolo Ti to treba?" :) Knihu dočítam a vyvaľujem oči a mám nutkanie začať čítať odznova písmenko po písmenku.
Kniha Vás vtiahne úplne do deja, vynárajú sa rôzne podozrenia, Gaby nemôže veriť nikomu a neverte radšej ani vy. :)

Sarance
05.12.2015 4 z 5

Zajimavá, konec nečekaný, i když možná předvídatelný, každopádně doporučuji přečíst. Hrdinka k politování, člověk se vžije do její kůže, a na konci zůstane zírat.

Jitka123456789
13.11.2015

Naprosto úžasné a závěr pro mě nečekaný. Po dlouhé době jsem dočítala knihu téměř s otevřenými ústy. Vřele doporučuji

2015  77%Pod kůží
2019  62%Lži se mnou