Pod kůží

Pod kůží https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267106/mid_pod-kuzi-267106.jpg 4 231 80

Gaby Mortimerové na první pohled nic nechybí - je hvězdou populárního ranního televizního programu, matkou osmileté dcerky, s manželem Philipem, úspěšným finančníkem, vlastní luxusní dům na londýnském předměstí. Když však jednoho rána narazí při běhu v místním parku na mrtvolu neznámé dívky a uvědomí o nálezu policii, uvede do pohybu sled událostí, které její život nenávratně změní. Mohla za to skutečnost, že se těla dívky dotkla a pak policistům tvrdila opak? Nebo souhlas s tím, že bude vyslechnuta bez přítomnosti právníka? A kde se berou další a další stopy, jež naznačují spojitost zavražděné s Gaby a její rodinou? Zatímco šokovaná žena zjišťuje, že se v případu stala hlavní podezřelou, její svět se začíná hroutit: Philip, se kterým procházela v poslední době manželskou krizí, odjíždí narychlo na služební cestu do Singapuru, dům se ocitá v obležení senzacechtivých novinářů, v televizním programu je nahrazena moderátorkou, která o její roli už dlouho usiluje. Zachrání Gaby její pokus pustit se do vyšetřování na vlastní pěst? Psychologický thriller britské autorky, ve kterém nelze nikomu věřit a vše je jinak, než se na první pohled zdá, čtenáře nepustí až do poslední stránky a svého zcela nečekaného vyústění.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Paseka

Under your skin , 2014

lenik284
28.02.2019 4 z 5

Knihu jsem měla zapůjčenou z knihovny, popravdě nějak jsem se ze začátku nemohla do ní začíst ,ale pak to byla tedy jízda, super, četla se dobře a ten konec byl pro mě velkým překvapením. Můžu jen doporučit, je to takový dobrý psychothriller!!!

Termina
25.01.2019 4 z 5

Knihu jsem zakoupila v levných knihách za 49kč... po přečtení mi bylo až líto jak byla nedoceněná.. moc se mi líbila .. četla jsem jí jedním dechem.

Terrez93
18.01.2019 4 z 5

pribeh naprosto super...tohle jsem necekala, ze zacatku jsem mela hroznej problem se zacist neslo to, myslela jsem , ze ji i odlozim, ale tak po pulce se konecne cetlo o mnoho lepe a stranky a dej take.

JustWomen
13.01.2019 odpad!

Tak jednoduchý příběh, tak lehce odhadnutelný motiv, tak neschopná policie! To už by lépe vyslechl svědky a prohledal místo činu a domy podezřelých každý amatér. Autorka si snad dělá z čtenářů srandu. A na konci nás podvedla, prostě najednou změnila vše, co bylo řečeno. Takovým způsobem napsaný nepředvídatelný konec je ostuda.

Enny06
02.12.2018 4 z 5

Zajímavý příběh a velice překvapivý konec. Takový psycho thriller . Fajn čtení za čtyři hvězdy.

Ráčkajda
16.11.2018 2 z 5

Popravdě řečeno mě to začalo bavit až někde za polovinou a než jsem se k ní prokousala,tak to byl boj. Nemám ráda, když mě knížka nechytne od začátku. Konec velice překvapivý, ale jinak to byla celkem nuda.

Dela111
24.09.2018 4 z 5

Skvěle vymyšlený příběh a zápletka. Thriller, ve kterém je vše jinak, než se zdá... Děj připoutá a kniha se čte lehce. Rozuzlení je výborné.
Řekla bych, že ve střední části by z toho zkušený spisovatel dokázal vytěžit ještě víc. Tam to mělo obrovský potenciál, zůstal ale trochu nevyužitý.

Vynikající kniha pro milovníky psychothrillerů, tohle totiž psycho je, dokonce nadprůměrné.
4,5 * a velké doporučení!

Bramhr
23.09.2018 4 z 5

Od začátku jsem vraha tusila-spletla jsem se. Wow efekt se podařil...nicméně kniha mně úplně nevtahla. Bohužel. Něco chybělo...

allyce
19.09.2018 2 z 5

Vraha jsem neuhádla a bylo to překvapení. Ale než jsem se k závěru dopracovala, stálo mě to hodně přemáhání.

ladyka
09.09.2018 5 z 5

Páni, to byla super knížka! Četla se velmi lehce a ten konec mi prostě vzal vítr z plachet... Víc psát snad ani nebudu, přečtěte si sami a uvidíte ☺️Řadím k nejčtivějším psychothrillerům, co jsem četla.

radka8970
26.08.2018 5 z 5

Kniha je o úspěšné a známé televizní moderátorce, která počas svého pravidelného ranního běhu v parku nalezne mrtvolu neznámé ženy. I když ona tvrdí, že ji nikdy v životě neviděla, stopy postupně dokazují opak a Gaby se stává jednou z hlavních podezřelých. Kde je nakonec pravda?
Hlavní motiv knihy je rozhodně zajímavý a příběh vás rychle polapí. Autorka odhaluje hlavní zápletku už na prvních stránkách knihy. Skvělý psychothriller, který mě bavil od začátku až do konce. Konec knihy byl strhující, překvapující a hlavně nečekaný.

ArwenAragorn
12.08.2018 5 z 5

Gaby najde při pravidelném běhání v parku mrtvou mladou ženu. Policie postupně hromadí důkazy, které svědčí proti ní, stává se podezřelou z vraždy.
Vynikající psychothriller, vynikající!

reňa30
09.08.2018 3 z 5

Taková celkem slušná detektivka

Janaves
17.07.2018 3 z 5

Začátek mě nebavil, ale nějak jsem se přemohla a od poloviny už mě to celkem bavilo a konec byl slušný.

evin84
21.06.2018 4 z 5

Celkem slusna detektivka.Stoji za precteni...

rode
21.06.2018 4 z 5

Knížka dopadla až na moje očekávání. Konec byl velmi překvapivý a podle mě i velká bomba! Divím se, že jsem Pod kůží našla až v levných knihách a že kniha nebyla více známá při svém příchodu do ČR. Jediné co bych vytkla je občas dle mého názoru trochu krkolomný překlad. Jinak tedy rozhodně doporučuji. :)

petra1394
18.06.2018 3 z 5

Hlavní postava mi od začátku nebyla moc sympatická, závěr jsem si domyslela sama (ono tam toho ani moc vymyslet nejde), ale joo, bylo to fajn. Pěkné počtení z Levných knih :D Plná částka za tuhle knihu by mě asi mrzela.

intelektuálka
12.04.2018 4 z 5

Opravdu psychologický thriller.

Gaby při běhání narazí na mrtvou ženu, a tím se zaplétá do kolotoče vyšetřování....
Najednou je sama podezřelá a za pomoci novináře začíná pátrat po vrahovi...
Kniha se dobře čte až do konce a závěr trochu překvapí...

PetikH2O
08.03.2018 4 z 5

Dávám vo hvězdičku navíc, páč se mi to četlo dost slušně a Gaby jsem ,,fandila".

VIVINKAR
15.01.2018 4 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila. Neměla jsem velká očekávání, ale i přes počáteční problémy začíst se, se četla velmi dobře a závěr mě překvapil.

2015  77%Pod kůží
2019  62%Lži se mnou