Plané sliby

Plané sliby https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88913/plane-sliby-88913.jpg 4 15 15

Dva ženské osudy, dva milostné trojúhelníky, každá žena však v jiné roli. Jedna v roli milenky, druhá je podváděnou a opuštěnou manželkou.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Promises , 1996

zamiokula
15.03.2013 4 z 5

ano moc pěkný příběh,ale jaksi už mnohokrát zpracovaný,nemohu dát plný počet hvězdiček,protože autorčina kniha Zmierenie se mi líbila přeci jen víc...ale jinak Belva patří k mým opravdu oblíbeným autorkám..pokud chcete číst knihy nejen na oddych ale i proto,že se nad nimi musíte,prostě musíte zamyslet,a dají vám něco víc než jen odpočinek,pak je tato kniha přesně pro vás!

modranka
25.02.2013 5 z 5

Mimoriadne dojímavý príbeh, nad ktorým budete premýšľať ešte veľmi dlho. Pri čítaní románu hlavných hrdinov chvíľami ľutujete, chvíľami nenávidíte a častokrát sa vám chce plakať.
NEČÍTAJTE AK NECHCETE VEDIEŤ ČAST DEJA
Margaret a Adam vytvoria manželstvo, hoci Adam sa na štúdiách zoznámi s inou ženou. Tá sa do jeho života vráti po 15 rokoch šťastného manželstva kedy už má tri deti a šťastné rodinné vzťahy. Pre vášeň k milenke Adam odhadzuje za hlavu všetko, čo v živote dosiahol. Niekoľko rokov vedie dvojaký život, financuje dve domácnosti a zahráva sa s citmi manželky a hoci by najradšej tejto zničujúcej vášni unikol, nemá dostatok odvahy ani sily. Spáli za sebou mosty, zničí rodinu a nakoniec aj sám seba. A to doslovne.

Belva Plain
americká, 1915 - 2010