Piráti

Piráti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46174/bmid_pirati-2Dt-46174.jpg 4 27 6

1780/1995 Ostrov Paradise, Karibik Čerstvě rozvedená Phoebe zamířila původně na víkend do Karibiku hlavně proto, aby si odpočinula a aby zapomněla na svoje momentální problémy, osamělost a tenčící se úspory. Nemohla tušit, že zde narazí na uhrančivého piráta Duncana, muže s neklidnýma očima, raněnou duší a nebezpečnou minulostí. Od podivuhodného setkání odbojného a hrdého korzára z osmnáctého století, jinak potomka vznešené anglické rodiny, s dnešní moderní emancipovanou americkou ženou nabírají neuvěřitelné události rychlý spád. Navzdory propasti času, která od sebe nesourodý pár dělí, k sobě Duncan a Phoebe nacházejí cestu a jeden do druhého se zamilují. Děsí se jedině okamžiku, kdy by se jejich světy mohly opět rozdělit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Pirates , 1995

Maki7
14.05.2021 5 z 5

Tuto knihu mám fakt moc ráda :) byla to moje první četba červené knihovny a od té doby je pro mě stále v TOPce :)
Mám ráda téma cestování časem a sem tam si říkám, že bych to vážně chtěla zažít taky :) každá doba má své plusy i mínusy...

hanaseidl
13.02.2021 3 z 5

Knihy tohoto typu mám moc ráda. Dívka, která se dostane do minulosti za svou láskou. To je úplně pro mě. Bohužel začátek byl takový vágní a celková ta fáze, kdy se do sebe zamilovávali mi přišla taková nemastná. Nepropracovaná. Křečovitá. Naštěstí se to pak zlepšilo a děj se rozjel. Ale konec zase takový nijaký. Naštěstí je to krátké, tak jsem vydržela do konce. Ale úplně nejpovedenější to nebylo. Spíše taková oddychovka na deštivé odpoledne.

havrmoni
07.07.2016 5 z 5

Další pěkná kniha o cestování časem. Opakovala bych jen co už je tu napsáno.

Elisabeth9
13.06.2016 3 z 5

Odpočinková četba, když nebudete přemýšlet nad "souzněním" dvou osob z různých století. Jen se nechat ukolébat překonáváním dobových překážek pomocí osudové přitažlivosti ;)

PomněnkaPrvní
23.02.2014

Moc, moc pěkná kniha. Opravdu jak píše modranka, pro mě je to jedna z mála knih tohoto žánru, kterou si s chutí časem přečtu znovu. Oba hrdinové jsou sympatičtí, dialogy jsou mnohdy vtipné, mnohdy k zamyšlení. Vlastně v celé knize paní Miller nešetřila různými moudry, při kterých jsem se dlouze zamýšlela a nemohla číst dál. Vadilo mi ale to jméno staré ženy. Měla ho říct hlasitě, aby se stalo kouzlo. A čtenář se ho měl dozvědět.

modranka
10.09.2012 4 z 5

Linda Lael Miller(ová) je známa príbehmi putovania časom. Kniha Piráti začala veľmi pekne, príbeh sa zdal originálny, pútavo napísaný a potom do príbehu vstúpila akási naivita, čo ma veľmi mrzelo. Práve preto som stiahla jednu hviezdičku. Ale aj tak som presvedčená, že kniha sa dá čítať aj druhý raz.

cestování časem

Linda Lael Miller