Tajemství nevlastní dcery

Tajemství nevlastní dcery https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23915/tajemstvi-nevlastni--23915.jpg 4 40 8

Perry Mason série

V Tajemství nevlastní dcery rozřeší Mason vyděračskou aféru. Jeho metody vyšetřování jsou odvážné, důvtipné, někdy i prohnané a riskantní.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Melantrich

The Case of Stepdaughter´s Secret , 1963

akinomV
07.06.2022 4 z 5

Super oddechovka s Perry Masonem, stojí za přečtení.

Hakl54
17.04.2021 4 z 5

Dobrá, klasická detektivka. Nalezeno v knihobudce.

čef
19.03.2020 5 z 5

Zavřené knihovny kvůli koronaviru mne donutily znovu zapátrat v knihách z mojí sbírky, které jsem četl před mnoha lety. Tak jsem narazil i na tuto a nelituji toho ani trošku. Příběh je zase hodně neprůhledný a mlha se zvedne až na posledních stranách. Kdo je vítěz samozřejmě víme již na začátku, s vrahem je to jinak a to je dobře. Příjemné počtení, jak jinak.

iveta3689
12.03.2020 3 z 5

Oddychovka. Nic převratného stylem ani námětem. Četla se příjemně.

Fillipa
13.10.2018 4 z 5

Oblíbíla jsem si Douga Selbyho, ale nyní znovu sáhnu i po dalším hrdinovi E.S. Gardnera Perrym. Nic příliš drastického, příjemná audiokulisa při méně náročné práci, to je pro podzimní odpoledne to pravé.

miriam.w
06.06.2015 5 z 5

Perry Mason - právnik prvej triedy!!!

metrolog
11.03.2014 4 z 5

Příběh se hezky čte, je zajímavý a rozhodně není přehnaně komplikovaný a ani nudný. Prostě dobrá oddechová detektivka, tak jak si ji většina fanoušků Perry Masona představuje. Nejlépe by se to četlo na pláži u moře :-)

Romčuška
13.11.2012

Chystám se číst doufám že to bude dobrá kniha :)