Případ nejistého novomanžela

Případ nejistého novomanžela https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86555/pripad-nejisteho-nov-86555.jpg 4 19 19

Perry Mason série

Detektivka, v níž má hlavní roli advokát Perry Mason. Příběh, který těží z rozdílu mezi kalifornskými a mexickými zákony ve výkladu rodinného práva.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Saga (Praha)

The Case of the doubious bridegroom , 1949

Rup
10.05.2024 4 z 5

Lepší průměr, rozhodně lepší než mnohé současné slátaniny se zdrogovanými alkoholiky v hlavní roli vyšetřovatelů. V závěru se sice Mason zrovna nevyznamenal, leč to neubírá na čtivosti. A propos, anotace blbá.

kokrokr
18.01.2024 3 z 5

Po přečtení knihy mě překvapilo vysoké hodnocení zde v databázi. Jedná se sice o čtivý , ale průměrný příběh s trochu uspěchaným koncem, což je občasný nešvar některých případů. Škoda, že autor příběh nedotáhl do konce v soudní síni.

konicekbily
25.02.2021 5 z 5

Paul Drake jako detektiv prokazuje službu neomylnému advokátovi z Los Angeles a z nenápadného začátku se vyklube zamotaná zápletka se spoustou odboček a poměrně nečekaným rozuzlením, ale dokonale objasněným. Jednoduché čtení bez násilí, umělých "thrillerovských scén" a přesto s napětím a záhadami.

pepa4081
02.09.2016 4 z 5

Pery Mason, Della Streetová - bezvadná klasika. Vrcholně uspokojivé.