Případ chamtivé exmanželky

Případ chamtivé exmanželky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23926/bmid_pripad-chamtive-exmanzelky-PAA-23926.jpg 4 26 26

Perry Mason série

Zabila obviněná Adelle manžela? Vrcholem příběhu je opět advokát Perry Mason a soudní přelíčení, kde dojde k překvapivému odhalení.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ametyst

The case of the daring divorcee , 1964

kokrokr
15.10.2020 3 z 5

Dobrý průměr.

lencin
04.09.2020 4 z 5

Další případ advokáta Perryho Masona.
Dobře napsaná elegantní detektivka.
(2009)

Lejdus
22.07.2019 3 z 5

Gardner klasicky nezklamal. Zapletený příběh, který Perry Mason rozkryje až na samotném soudním jednání.

Nelly
19.07.2017 4 z 5

Kvůli Čtenářské výzvě jsem sáhla po knize s mým v pubertě oblíbeným Perry Masonem. A zklamaná jsem nebyla. Je vidět, že i dnes, kdy je trh s detektivkami přesycen brutalitou a morbidností (současní autoři se snad domnívají, že knihu jinak neprodají), obstojí detektivní knihy z konce minulého století - kniha má spád, zajímavou zápletku, žádná hluchá místa se zdlouhavými popisy, prostě klasika, která neumírá. - Škoda, že doba nás žene stále kupředu, hltat nové knihy, nové autory, a při tom i v tom, co vyšlo dříve, se dají najít pravé perly. Jsem ráda, že jsem si to připomněla.

pepa4081
30.10.2016 4 z 5

Vynikající Perry Mason a spol. E.S. Gardner je jeden z mých nejoblíbenějších. Nanejvýš uspokojivé.