Pavučina minulosti

Pavučina minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511295/bmid_hra-na-pavoucka-OKa-511295.jpg 3 8 2

Je možné žít kvalitní život, přestože dětství pro nás byla takřka jednolitá hrůza a formovala nás rodina, která závažnou patologii vydávala za normu? Životní motiv od raného dětství zneužívané Zuzky, jejíž příběh přinesla Hra na pavoučka (Triton, 2014), se navrací i v její dospělosti: je zneužita a znásilněna, před násilníkem se s pomocí podpůrných organizací ukrývá, ocitá se na psychiatrii a později v terapeutické komunitě, která je pro ni významným mezníkem na cestě k uzdravení. I přes přetrvávající sebepoškozující chování usilovně pracuje na seberozvoji, dochází na terapie, pozvolna se stabilizuje a neztrácí optimismus ani naději na poklidný, spokojený život se svými čtyřmi dětmi. „Myslím, že důležité je udělat z toho ošklivého, co jsem zažila, něco pozitivního, dát tomu smysl. Udělat z toho dar.“... celý text

BobešJames
25.02.2024 odpad!

Nechci a nebudu snášet něco takového , taková spousta lži a nic jiného to není, první knihu na tou jsme mavnuli rukou a že to necháme být, ale ona má tu drzost a psát dal hnusy , promiňte ale nemůžu to nechat být

BobešJames
25.02.2024 odpad!

Patřím do blízkého okolí spisovatelky a že nás celou rodinu zarazilo jak někdo takový dokáže vymyslet takové hnusy na svoji rodinu a dokáže zničit i rodiny tím že si něco vymyslí a počítá s tím že se jí bude věřit protože je ženského pohlaví i když si spoustu bolestí a poškození na těle udělala sama ale pro okolí nakecala že ji to někdo udělal a bohužel tím že spisovatelka trpí nějakou psychickou vadou a preludama zničila opravdu vztahy v rodině své i cizích, v tuto chvíli znáte pouze jednu verzi ale neznáte její diagnózu, neznáte ji tak jak ji zná její rodina protože její rodina nenapsala knihu se špínou proti ní, bylo by fajn najít nějakého publicistu s kterým bych klidně rád dal věci na pravou míru společně se zbytkem své rodiny

Zuzana S.
česká