Pavouček Pája

Pavouček Pája https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7971/bmid_pavoucek-paja-nNE-7971.png 5 50 11

Havrnka
07.03.2024 5 z 5

Velmi čtivá dětská kniha o pavoučkovi Pájovi, jeho strýci Herkulovi a jiných lesních přátelích. Doporučuji.

Lienilda
06.02.2024 5 z 5

Moc pěkná, zábavná. Děti poslouchaly předčítání se zaujetím. Potěšilo nás i pár větiček ve slovenštině a z olomouckého nářečí.

Aaloha
02.02.2024 5 z 5

Tak tahle knížka pro děti se hodně povedla. Milé čtení ze života zvířátek, dětem se bude určitě líbit. Žádné moderní pojetí, prostě klasika co pohladí po duši.

Hoblinka
08.01.2024 5 z 5

Něžné vyprávění o jednom pavoučkovi.

Petra-Nela
27.08.2023 5 z 5

Knížku jsem četla na doporučení mé sestry, byl to velice dobře napsaný příběh.

Akvabela
13.12.2022 5 z 5

Krásně napsáno, četlo se samo. Skvělé básničky. Děti 4 a 7 let a i mě knížka moc bavila. Zase si ji v knihovně půjčíme.

marketa3815
20.06.2022 5 z 5

Příběhy krásné a poetické, typický Šrut, jeho knížky se u nás čtou hodně a Pája je z nich nejlepší. Získali jsme knížku a ilustrace jsou nádherné. Opravdu knížka vyšla jen jednou? Proč?

Marketka-ketka
31.07.2018

poprvé jsme zaznamenali, když četli na déčku v TV, pak se mi povedlo sehnat přes bazar, krásná knížka, moc pěkně se předčítá.

annstoll
25.01.2017

Určitě patří k nejhezčím a nejnápaditějším dětským knížkám. Pro děti úžasný zážitek.

Ťapulka
18.01.2017 5 z 5

Jedna z nejhezčích dětských knížek, hlavně pro kluky a copatá děvčátka toužící po dobrodružství :-). Krásné pohlazení, napětí, ponaučení, povzbuzení k odvaze, tajemno, legrace... Když jsem četla svému malému lyžaři tuhle knížku s čelovkou brzičko ráno v autobuse cestou na sjezdovku, pomalu se k nám začala natahovat ušiska ostatních dětí, až jsme jimi byli obsypáni :-). No prostě Pavel Šrut!

Taťka Hraboš
21.10.2015 5 z 5

Z knížky byly nadšené děti i já. Nepočítám-li převyprávění nějakých zahraničních pohádek, byla to naše první knížka od Šruta a rozhodně nebude poslední. Laskavý humor, hrátky s jazykem, milé básničky i nějaké to nenásilné mravní ponaučení ... prostě ideální čtení na večer. Vlastně na večer ne, protože děti mi u toho odmítaly usnout a dožadovaly se dalších a dalších příběhů :-).

humor pro děti od 5 let pavouci

Pavel Šrut