Pavouček Pája

Koupit

Příběhy o pavoučkovi Pájovi a jeho nebojácném, ale velkohubém strýčku Herkulovi.

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7971/big_pavoucek-paja-nNE-7971.png 4.716

Kniha Pavouček Pája

Marketka-ketka
31.07.2018

poprvé jsme zaznamenali, když četli na déčku v TV, pak se mi povedlo sehnat přes bazar, krásná knížka, moc pěkně se předčítá.

annstoll
25.01.2017

Určitě patří k nejhezčím a nejnápaditějším dětským knížkám. Pro děti úžasný zážitek.

Ťapulka
18.01.2017

Jedna z nejhezčích dětských knížek, hlavně pro kluky a copatá děvčátka toužící po dobrodružství :-). Krásné pohlazení, napětí, ponaučení, povzbuzení k odvaze, tajemno, legrace... Když jsem četla svému malému lyžaři tuhle knížku s čelovkou brzičko ráno v autobuse cestou na sjezdovku, pomalu se k nám začala natahovat ušiska ostatních dětí, až jsme jimi byli obsypáni :-). No prostě Pavel Šrut!

Taťka Hraboš
21.10.2015

Z knížky byly nadšené děti i já. Nepočítám-li převyprávění nějakých zahraničních pohádek, byla to naše první knížka od Šruta a rozhodně nebude poslední. Laskavý humor, hrátky s jazykem, milé básničky i nějaké to nenásilné mravní ponaučení ... prostě ideální čtení na večer. Vlastně na večer ne, protože děti mi u toho odmítaly usnout a dožadovaly se dalších a dalších příběhů :-).