Zdvojnásobení sázek

Zdvojnásobení sázek https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66307/bmid_zdvojnasobeni-sazek-RAu-66307.jpg 4 26 6

Parchanti série

< 2. díl

CIA si myslela, že se o ně postarala. Poté, co byli ve špatný čas na špatném místě a viděli více než měli, skončil jejich vrtulník v plamenech. Clay, Puma, Jensen a Čokl – tým známý jako „Parchanti“ byl zrazen při jedné z tajných vládních operací svým nadřízeným důstojníkem Maxem. Parchanti, ale nečekaně přežili a nyní se vracejí a chtějí své životy zpět. Svým posledním tahem Parchanti učinili přítrž ilegálnímu pohybu hotovosti svého bývalého zaměstnavatele CIA a aby měli pořád navrch, musejí dále riskovat – což znamená vypátrat Maxe, stínového agenta CIA, o jehož existenci nevědí ani mnozí zaměstnanci Agentury. Ale Max nechce být nalezen – nikým. A tak jak Parchanti sledují jeho těžce vypátratelné stopy na malinkatý ostrov Montserrat v Karibiku, zjišťují, kam až jeho vliv sahá a jak moc si chce své tajemství nechat pro sebe.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Comics Centrum

The Losers 2: Double Down , 2004

bazyk21
06.04.2024 5 z 5

zajímavý příběh, nádherná ilustrace...

DennisMoore
31.07.2022 5 z 5

Akce, akce, akce, tajemství, tajemství a další tajemství, drsné hlášky a všechno od politikaření po výbuch sopky. Druzí Parchanti jsou podle mě ještě o chlup lepší než ti první, ale kdyby první neexistovali a nečetl jsem je bezprostředně po nich, možná bych si to nemyslel. Možná. A teď hurá na další dí... A jo, on bohužel nevyšel :(

memphisz
18.06.2016 3 z 5

Tuctový námět elitní jednotky CIA, kterou vedení odepsalo, ale která se rozhodně nehodlá vzdát.

trudoš
22.06.2015 4 z 5

Rozdíl v kvalitě druhých dílů je u komiksů často rapidnější než u knih. První album musí zaujmout, takže je často našlapané od sklepa až po půdu. Naneštěstí druhé už jen má posouvat zápletku trochu dál, ale moc s ní nehýbat, protože se musí ještě trochu natáhnout, aby byla šance, že se prodá ještě třetí album, případně čtvrté atd.
Tak nějak mi to přišlo i u Parchantů 2 - sice se jedná o příjemný akční komiks, ovšem se zápletkou se moc nepohne. Spíš je víc otázek položeno, než zodpovězeno. To však neznamená, že bych si tuhle klasickou nesuperhrdinskou týmovku neužil naplno. Je vtipná, nápaditá, akční a plná správně trhlých postav. Což podtrhuje i bezvadně padnoucí kresba.

RaptoR
23.06.2014 4 z 5

Taková škoda! Pořádně se rozjíždějící série je zatavena nezájmem čtenářů. Pravda, i já jsem se k tomuto komiksu dostal až díky Levným knihám, ale nejsem zklamán. Parta tajných agentů v honbě za vendetou a s tajemným Maxem za zády. Opravdu dobré čtení!

ubiq
13.02.2013 3 z 5

Mile prekvapeni z Levnych Knih. Pripadal jsem si jak u sledovani klasickeho akcnaku z Hollywoodu. Spatny je ze nemelo uspech, prevazne trzni a dalsi dily neocekavam. Leda ze by .......

zbraně špionáž komiksy sopky akční CIA DC Comics Vertigo Comics

Andy Diggle