Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310093/bmid_okamziky-stesti-656779212c8a6.jpg 4 4715 4715

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.... celý text

mia.com
17.06.2021 4 z 5

Autor me opet nezklamal, jeho styl psani mi proste sedi, mame stejny humor, libi se mi hovorove vyrazy, ktere si na nic nehraji a jak postavy vyjadruji myslenky, ktere mame vsichni, ale s nikym o nich nemluvime. Pribeh me zase zaujal, vse svizne ubihalo a cetlo se samo. Postavy jsou opet vykreslene tak, ze mam pocit, jako bych je znala osobne. Instinktivne jsem zacala prvni cist Jachyma, ktery me zaujal a zamilovala jsem se do nej. A vubec nelituji, ze jsem zacala s nim. Oba pribehy do sebe hezky zapadaly tak, ze se stale vse neopakovalo, takze za me super pocin.

LasakovaLe
15.06.2021 5 z 5

Za mě super kniha u které jsem si odpočinu a ráda jsem se k ní vracela. Můžu doporučit

EmokeII.
14.06.2021 3 z 5

Knížka mě bavila i kvůli pohledu dvou sourozenců na stejné události. V jedné půlce si události sotva všimněte, je to jen úplně normální epizodka a druhé části se dozvíte více. Jinak je to taková oddychovka a děj je někdy trochu nereálný a přehnaný. Ale dobré.

hanča34
09.06.2021 3 z 5

Myslím, že se shodnu s ostatními, je to oddychovka. Začala jsem Veronikou, jak někteří radí a tohle pořadí mohu doporučit. Nic moc jsem nečekala a docela jsem byla překvapená.

kajčamach
06.06.2021 5 z 5

Super kniha!!

VeruHoráková
03.06.2021 4 z 5

Hartlovy knihy jsou sázka na jistotu. Okamžiky štěstí je skvělá kniha, když člověk potřebuje odpočinek. Moc se mi líbí Hartlův styl psaní. Největším kouzlem je pak sledování příběhů pohledem dvou hlavních postav. Za mě doporučuji začít Veronikou. Ač mě jeho další knihy bavily o něco více, rozhodně je to kniha, kterou mohu doporučit.

Zuzulinka
26.05.2021 5 z 5

Čtivě napsaná kniha, která mne potěšila. Jako od Patrika Hartla pokaždé!

lazenskaveverka
24.05.2021 3 z 5

Fajn oddychovka.

valeria0031
22.05.2021 3 z 5

Naprosto ROZPORUPLNÉ.
Zezačátku jsem si myslela, že knihy nezvládnu číst. Ne protože by byla nudná. Jen to nebyla relaxační četba. Jedno neštěstí za druhým a jediné štěstí bylo, že se to dělo jen na papíře.
Nakonec mi zvědavost nedala a rozhodla jsem se knihy dočíst. Četla jsem průběžně Jáchyma i Veroniku.
Nelitovala jsem, nakonec to byl vydařený příběh, ale za mě Malý pražský erotikon vede.
Jsem ráda, že mám knihu za sebou a od tohohle žánru si budu muset dát na chvíli pauzu. Ta kniha dokáže pořádně vyčerpat, když to poctivě prožijete.

7Clary7
18.05.2021 2 z 5

Říkala jsem si, co na tom Hartlovi je, když tu knížku přečetlo tolik lidí. Oceňuji nápad s rozdělením na dva příběhy. Začala jsem Veronikou a přečíst i příběh jejího bratra už jsem se nutila. Takové obyčejné, povrchní. Ale to asi někteří čtenáři mají rádi, aby se nemuselo přemýšlet a knížka se mohla číst měsíc a ne zhltnout za dva dny.

katves
13.05.2021 5 z 5

Knihy pana Hartla mám ráda. I tato se mi pěkně četla. 2 pohledy 2 lidí... Okamžiky štěstí...i s těžkými tématy je to odpočinková literatura.

kramver
03.05.2021 3 z 5

Patrik Hartl napsal lepší knížky, třeba Pražský erotikon. Tady se mi líbil ten nápad psát příběh z pohledu Veronika a z druhé strany z pohledu Jáchyma. Co mě ale zklamalo je snaha narvat do těch pár let v životě dvou sourozenců snad všechno na co si vzpomenete. Tím se z toho stala taková telenovela, která mě moc nebavila.

Magrata15
03.05.2021 4 z 5

Skvělá kniha. Příběh o tom, že okamžiky štěstí jsou skutečně pomíjivé. A každý zažívá štěstí jinak a spatřuje ho v něčem jiném.
Kniha se mi moc líbila, jediné, co mi tam vadilo byly ty pasáže o drogách. Samozřejmě bych je nevynechávala. Drogy prostě jsou, i lidé beroucí drogy jsou, to nelze přehlížet. Mně vadilo to, že se tam existence drog bere, jako kdyby to bylo v naprostém pořádku a normální. Žádné morální ponaučení, že je to špatně, hulit trávu, vzít si extázi...
Nechci moralizovat, ale podle mně opít se na diskotéce jednou za čas nebo jen tak pro zábavu brát drogy není totéž.

Vivetkav
29.04.2021 2 z 5

Zajímavé propojení 2 příběhů sourozenců.. vždy jsou dvě strany mince a názorně je vidět jak to každý vidí jinak.. krásná kniha doporučuji

smardice
27.04.2021 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší ze tří knih, které jsem četla od P. Hartla. Skvělý nápad, možnost, vybrat si vyprávění propojených životních příběhů z pohledu obou hlavních protagonistů. Ať začnete příběhem Veroniky či Jáchymovým, vše se prolíná a nakonec do sebe krásně zapadne.

PaníLenka
19.04.2021 5 z 5

Já byla nadšená - a ten nápad se dvěma pohledy v jednom...!

DomYell
18.04.2021 5 z 5

Dobry napad psat neco ze dvou pohledu. Tim, ze jsem mel elektronickou formu sem se vyhnul rozmysleni, jestli cisti od zacatku a nebo od konce.. Tedy spise.. Od jakeho zacatku do jakeho konce.

Kniha je zabavna, ma spad... Cte se jedna basen....

Zajimava byla sekce, kdyz se Veronika dozvedela ze vari u Kellnera... Nemit vypadek ve cteni, cetl bych to zrovna v ty dny, kdy nas Kellner opustil.. Zvlastni.. Zivotni paralela.. Jak kdyby to nekdo k tomu pripsal... Pri 70knihach rocne jsem nikdy nikde na nej nenarazil a az ted... No, zivot..

Okamziky stesti.... Pri delsim premysleni je to vystizne. Jak casto trva ta nase radost, nez skonci? Je to jen okamzik...

Janina2609
18.04.2021 5 z 5

“To, co nazýváme štěstím, je prostě okamžik, kdy přestáváme mít strach.”
Další typická Hartlovina, mám moc ráda jeho postavy (i smích), takže ani tentokrát mne nezklamal. Začala jsem Veronikou, (někdo zde poznamenal, že je lépe začít Jáchymem) po zhodnocení jsem byla za tuto volbu ráda.
Oddychové čtení na dny, kdy nemůžete nikam vyrazit.

Jita160
10.04.2021 5 z 5

To mě fakt bavilo už jen to ,že jsem si mohla vybrat odkud začnu knížku číst...ze předu nebo ze zadu???????
Příběh byl moc pěkný a oba sourozenci mě přirostli k srdci.
Hárt to opět zvládl na 1. pro mě je to od něho asi zatím nejlepší knížka.

strana394
06.04.2021 4 z 5

Sice mým oblíbeným žánrem je fantasy, ale knížka mě velice mile překvapila. Byla čtivá, zábavná, všechny trable sourozenců jsem prožívala s nimi. Začala jsem číst od Veroniky a Jáchymův příběh to krásně uzavřel.

Praha humor dospívání sourozenci vztahy společenské romány

Patrik Hartl
česká, 1976