Tajemství Lynburnů

Tajemství Lynburnů https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152087/bmid_tajemstvi-lynburnu-bnz-152087.jpg 4 127 53

Kami Glass, miluje někoho, koho nikdy nepotkala.... chlapce, s kterým mluvila ve své hlavě od chvíle, kdy se narodila. O svým imaginárním příteli mlčí během dětství a je tak trochu za outsidera v ospalém městečku jménem Sorry-in-de-Vale. Má nejlepší kamarádku, píše pro školní noviny a jen občas je přistižena, jak mluví sama pro sebe. Její život je svým způsobem v pořádku, i přes hlas v její hlavě. Ale vše se změní když se do města vrátí Lynburnové. Lynburnova rodina vlastnila po staletí velkovepé a zlověstné panství s výhledem na Sorry-in-de-Vale. Tajemné sestry (dvojčata), které opustili svůj domov se po generaci vrací zpět, spolu s jejich dospívajícími syny, Jaredem a Ashem. Jared je Kami děsivě povědomý. Kami se nevyhýbá neznámým věcem, naopak snaží se najít odpovědi na všechny otázky, které Sorry-in-de-Vale nabízí. Kdo je zodpovědný za krvavé činy v hlubinách lesa? Co před Kami její vlastní matka skrývá? A teď když se z imaginárního přítele stal opravdový kluk, dokáže ho stále milovat? Nenávidí ho? Může mu věřit?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Levné knihy

Unspoken , 2012

modrooczka
12.03.2014 5 z 5

U knížky jsem se příjemně pobavila. Také je poutavě psaná takže knížku jsem četla jedním dechem. Už se těším na další díly, teda jestli se dočkám vydání. :-)

Adele02
28.01.2014

Jé. ono to má stejnou obálku jako Easy? :D Tak jsem teda zvědavá :DD

snilek.holka
10.01.2014 2 z 5

Moc mě to nebavilo...knihu jsem ztěží dočetla

AyameAkamatsu
29.12.2013 5 z 5

Kniha byla velice zajímavá. První stránky mě moc nebavili, ale poté to nabralo spád a já se od knížky nemohla odtrhnout. Občas jsem se i zasmála ( a to pěkně od srdce ) . Knihu samozřejmě doporučuji :D

Lira
25.12.2013 5 z 5

Především mě na knize zaujalo to, že se mluvilo o spojení dvou lidí přes myšlenky a jak mohou být časem na sobě závislí. Také jsem se u nějakých pasáží dosti zasmála a musela si je přečíst ještě jednou. Knihu bych doporučovala a radši poradila, aby to nečetly někde na veřejnosti (kvůli smíchu).

lenča30
10.10.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila moc...no a ten konec..?? jasně,že se to musí vysvětlit v dalším díle !!! :-)

Nikkys184
22.09.2013 5 z 5

Tahle knížka byla zatím nejlepší co jsem četla akorát ten konec jsem si myslela že dopadne jinak...ale jinak je to nádherná a zatím ta nejlepší knížka co jsem četla

Knihomolka Rů
14.09.2013 2 z 5

Tak tohle mě trochu zklamalo...

janet1234
03.09.2013 4 z 5

Knížka moc pěkná akorát konec me docela překvapil!!

Péťa11
29.05.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka. Doporučuji

mac.martina
28.05.2013 5 z 5

velmi pekná kniha, přečetla jsem jí na jeden dech, nemohla jsem se od ni odtrhnout... úplně mě pohltil její děj... jen jsem byla překvapená jak skočila... doufala jsem v jiný konec

Allegra
08.05.2013 2 z 5

Tak nevím, začátek knihy sice vypadal celkem slibně. Pak se do děje zamíchalo moc nevyřešených otazníků, ale i tak se stával příběh předvídatelným. Jenom jsem čekala až Lynburnovi odhalí své "tajemství", které bylo jasné už od začátku.
S hlavní postavou jsem se absolutně nemohla ztotožnit, od první strany se snažila všemu velit i když ve skutečnosti vlastně nevěděla ani zlomek pravdy o situaci v níž se ocitla.
Na druhou stranu si mě v této knize získala postava Jareda. Nějakým způsobem se mi líbilo i prostředí tajemného městečka, kde každý má svého pomyslného kostlivce ve skříni.
Konec byl uříznutý jako ostřím kouzelné Lynburnovic dýky.
Tuto knihu lze brát jako nezajímavý úvod do o trochu zajímavější série nebo jako spíše podprůměrnou "romanťárnu" pro náctileté čtenáře (ke kterým patřím i já).
Nicméně nelituji, že mám knihu ve své knihovně. Třeba jednou za dlouhých zimních nudných večerů po ní znova sáhnu.

Nikolka001
05.05.2013 5 z 5

Moc krásná kniha.Když mi přišla domů,hned jsem ji začala číst.Ze začátku byla trošku nic moc,ale od nějaké 50 stránky se to zlepšilo. Je fajn,že v knize bylo tolik záhad a nevyjasněných věcí.S knihou jsem spokojená,tak ji samozřejmě doporučuji. :) Přečtěte si ji! :)

2013  71%Tajemství Lynburnů
2021  85%Baneovy kroniky