Přísaha krve

Přísaha krve https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344245/bmid_prisaha-krve-mZe-344245.jpg 5 265 48

Odkaz černé dýky série

J. R. Ward se vrací s novým příběhem paranormální vášně ve světě Bratrstva černé dýky. Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní tragédie. Když jistá aristokratka potřebuje osobního strážce, Axe tu práci přijme, ačkoliv není připravený na živočišnou přitažlivost, která vzplane mezi ním a tou, kterou se zapřisáhne ochraňovat. Pro Elise, otřesenou vraždou, k níž došlo v její rodině, je Axeovo nebezpečné kouzlo lákavé – a možná ji má i rozptýlit v jejím žalu. Jak ale vztah mezi nimi sílí a fyzická přitažlivost přerůstá v něco mnohem zásadnějšího, zmocňují se Axe obavy, že jeho tajemství a týrané svědomí je od sebe odtrhnou. Rhage, Bratr s největším srdcem, ví o sebetrýzni všechno. Chce Axeovi pomoci naplno využít jeho potenciál. Když ale nečekaný příchozí ohrozí novou rodinu Rhage a Mary, ocitne se sám znovu ve víru boje proti osudu, který chce zničit to, co je mu nejvíc drahé. Axeova minulost vyjde najevo, osud se obrací proti Rhageovi a oba muži si musí sáhnout na dno – a modlit se, aby pro ně světlem na konci temnoty nebyl hněv, ale láska.... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Blood Vow , 2016

03.09.2017 5 z 5

A ještě jedna poznámka: zdá se, že je zde náznak nové GAY LOVE STORY a sice mezi Saxtonem a novým obyvatelem sídla Ruhnem, což je strýček osiřelé Bitty. Což by byl moc zajímavý příběh - Saxton je vzdělaný aristokrat/právník (i když si na nic "nehraje") a Ruhn je negramotný, umělecky nadaný "civilista", ovšem inteligence má dostatek a je skromný. Počkáme si do Mikuláše na 15. díl Bratrstva - VYVOLENÁ. (To budou krásné Vánoce!!!)

02.09.2017 5 z 5

Tak mně jsou velmi sympatičtí i "mladí", nakonec - jsou tam proto, že "pravých" bratrů už je málo. A jestli si vzpomínáte na proroctví ve 4. díle - Butch - je tam řečeno: ... a přijde SEDMÝ Z JEDNADVACETI ... Sedmým je Butch, osmým se stal Qhuinn (má velká láska) a tak nás čeká ještě hodně nových bratrů. Autorka při jednom rozhovoru řekla, že bude o bratrech psát tak dlouho, dokud to budeme číst, takže až do své smrti.

MonicaMonique
01.09.2017 5 z 5

Moc jsem se těšila na další příběh bratrů a opět jsem nebyla zklamaná. Tentokrát bylo v průběhu i trochu víc akce, což mi vůbec nevadí. A Lassiter? Prostě boží. Teď se zachovám jako nějaká -náctka

andrea4315
01.09.2017 3 z 5

No, už to není ono, ještě že je půlka knihy stále o Bratrstvu.
V jedničce mi to přišlo na škodu, že není větší prostor věnován té nové generaci. Teď nebýt půlka kniha stále o nich, snad ani nedočtu. Konečně jsme se o některých členech nové generace dověděli trochu více, ale že by mi byli okamžitě sympatičtí jako bratři, tak to ani zdaleka.
A jak vidět i z komentářů pode mnou, nadšení není z Axeho, Novo s Peytonem... ale plyne z té části odehrávající se kolem bratrů; je o Ragheovi, Lassiterovi...

keiko33
31.08.2017 5 z 5

Znovu skvela kniha, ako vsetky wardovky. Na jej knihach su najlepsie tie vtipne dialogy. Holywood a Lassiter su proste skveli, milujem tie dotahovacky medzi bratmi a celou partiou. Cim viac "ludi" v rezidencii, tym je to lepsie.

Lucie_D
30.08.2017 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. No Lassiter to na konci zabil :-)

Nissi
27.08.2017 5 z 5

Opet skvele napsane. Wardovky proste miluju :-)

27.08.2017 5 z 5

J. R. Ward opět nezklamala, naopak, upírská série je čím dál lepší!!! Taky jsem nějaké slzy uronila u příběhu Rhage, Mary a malé Bitty - ale to je fajn, vyplavuje to toxiny z těla. Cítím se teď lehce a spokojeně, svět je v pořádku, viď Lassitere?