Očkování proti stresu aneb Psychoenergetické aikido

Očkování proti stresu aneb Psychoenergetické aikido https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105024/ockovani-proti-stresu-105024.jpg 5 19 5

V nekonečném koloběhu života jsme již zvyklí na velký počet nemocí, na nezdary a trápení. Samotná myšlenka na šťastný, zdravý a klidný život bez stresu nám připadá jako naivní fantazie. Nicméně autor knihy - známý psychoterapeut, homeopat a psycholog - tvrdí opak...

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Zvonící cedry

Прививка от стресса , 2006

bara9550
28.02.2020 5 z 5

DĚKUJU!

Upřímně děkuji za někoho, kdo se takové literatuře věnuje. Vkládá svůj čas do toho, aby těm vyvoleným, kteří si knihu koupí a přečtou, jim to změní pohled na svět!

Úplně nejlepší by bylo, kdyby někoho napadlo touto literaturou nahradit učebnice v školách. Nebo ji minimálně dát jako povinnou četbu na středních školách.
Nikdo mi nevymluví, že pokud si tuto knihu alespoň jednou přečtete (Přičemž jednou je málo!!), tak ji zavřete s hřejivým pocitem na prsou, dobrým pocitem, a myslí plnou pozitivních myšlenek s chutí žít - ŽÍÍÍT!!! žít jinak!

Úžasná kniha, která se stala mým rádcem, která mi pomohla přenést se přes moje nelehké životní etapy!

Proto musím napsat jen velké díky.

RendyaDav
14.01.2020 5 z 5

Další skvělé čtení kde se plno dozvíme i návody jak to zvládat...Jak porozumět svým problémům a umět ji proměnit v příznivou..Co dělat , když se něco odvíjí jinak než by jsme si přáli - jak to změnit - a vyhnout se mnohým nepříjemnostem.

david7141
17.06.2019 5 z 5

Ani nevím co by jsem napsal... Prostě top kniha, která pokud ti padne do rukou, tak si odneseš přesně to, pro co sis přišel + něco navíc.

rezacka
06.04.2018 5 z 5

Hodně dobrá...Autor popisuje jak funguje zrcadlení a že vše co se nám děje si přitahujeme do svého života sami a taky návody jak s tím pracovat. Přidává hodně příkladů...kdy dojdete k tomu AHA :-)

Chytuš
08.12.2016 5 z 5

Nádherné, harmonizující a povznášející čtivo, rozhodně doporučuji, jak k přečtení, tak k praktikování v běžném životě. V pár otázkách se mi zase víc vyjasnilo.

2005  90%Dohoda s nemocí (kniha první)
2006  95%Očkování proti stresu aneb Psychoenergetické aikido
2008  81%Tajemná síla slova
2007  88%Dohoda s nemocí (kniha druhá)
2010  80%Formule života aneb Jak získat osobní sílu

Kniha Očkování proti stresu aneb Psychoenergetické aikido je v