Nové doplňky z provázků

Nové doplňky z provázků https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101906/nove-doplnky-z-prova-101906.jpg 4 11 5

Několik pestrých bavlnek na vyšívání a zavírací špendlík - to je vše, co potřebujete k uvázání malého uměleckého díla. Darováním takového náramku či řetízku v zářivých barvách může vzniknout opravdové přátelství. V této knize najdete přesný postup vázání, jež vás může inspirovat k dalším vzorům.

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Ikar (ČR)

Echt coole Freunschaftsbänder , 1996

johana3160
19.11.2020

Nedokazu hodnotit, nebo srovnavat. Vlastne jsem ji ani poradne necetla. Dostala jsem ji jako hodne mlada holka a to jsem na to nemela trpelivost. Vymyslela jsem si vlastni vzory. Ted jsem ji otevrela s nevlastni dcerou a sla jsem jen podle obrazku a nakresu.

SnowCat_5
14.01.2016 3 z 5

No nevím, vzory moc pěkné. Spousty jsem jich upletla, ale rozhodně ne podle popsaných návodů. V tom aby se prase vyznalo. Myslim že pokud se člověk naučí vsechny druhy zakladnich uzlů, tak uz nepotřebuje nesrozumitelny textový návod, ale stačí mu obrázek, kde jsou znázorněné uzliky ve vzoru.

Yalka
03.05.2015 5 z 5

Vskutku kultovní kniha o náramcích. Sice divně pojaté návody, ale řada těch vzorů je populárních už celé roky a řada z nich zlidověla. To jasně svědčí o kvalitě této knížky.

Herby77
14.04.2014 5 z 5

Kniha se mi líbí jsou v ní návody na krásné náramky.

Miru
28.01.2012 3 z 5

Kniha, která v podstatě navazuje na předchozí "Doplňky z provázků". Je obsáhlejší a opět plná návodů k upletení nejrůznějších doplňků. Přesto její předchůdkyně byla o fous sympatičtější a srozumitelnější.

Autorovy knížky

1999  82%Nové doplňky z provázků